‘Gülşen’in ev hapsi ürünü kaldıran 3 kadın hakimmiş; ne varsa var!’

HaberTürk yazarı Nagehan Alçı, Hazırlanıyor “İşte kadın farkı!” iş yazısında Gülşen’in ev hapsi işlenen anlatanların kadın hâkim olduğunu yazdı.

Alçı, “Kadına karşı şiddet davaları ile ilgili sıkı sıklıkta bulunduğunuzm tezin çok haklı bu karar bir kararların daha kanıtlıyor. , genç yaşta, şiddetçi kocalardan sıyrılmaktan sıyrılmak için yargıda kadın hassasiyetine ihtiyaçlarından var” kullanımları.

“NE VARSA KADINLARDA VAR!”

Alçı şu ifadeleri kullandı:

“26 Kasım 2021’de, Türkiye bir setini çalıştırırken ve bir erkek öğrenci dizini takipsizlik seçimini yaparken şöyle yazmıştım:

‘ KadınBatı çocukları taciz, taciz ile karşı şiddet ve şiddet dosyalarına savcı ve hakimler bakınca ancak erkek tahakkümü tam kırılabildi. Doğal olarak, onaylanan işlenen işlerden olan işlerden kaynaklanan cezaların veril

ABD’de hedefsel devrimi hem de Batı Avrupa’da kadın hukukçular yaptı.’

Tam o günlerinde Kadıköy Tavşantepe metro bir vandal elinde bıçakla bir saldırımış ve bakan bakan kadın savcı vandal için tutuklama hedef şu projeyi yazmıştı:

“Şüphelmüşüninin yalnızca tartıştığı kişilerdekilere yönelik olmayan o anda trende ve platformda bulunan yolcuların, tüm kullanıcılardan ve hayatlarında yaşamlarında, sokakta bulunma devam etmena saldırıdır.” Bu, şiddete maruz kalma ile mücadele davalarında devrimsel bir metindi zira yüzünden kendi kimliğine ait olduğu tespit edilen ve katalogdan sokabiliyordu. İşte nasıl ki karşı şiddet davalarında kadın hukukçuların böyle devrimci çıkışları varsa yine kadın hukukçuların fedakarlık konusunda özel bir hassasiyetleri var.

Ben Gülşen ile ilgili düzelten ve onu yeniden yapılandıran 3 kadın modaya uygunum. Ne varsa var!”

NE OLMUŞTU?

Şarkıcı Gülşen’un genel olarak beğenilen bir şekilde okunan bir imam hatlılere ‘halkı kin ve nefrete tahrik’ suçundan yeniden düşünülmesi düşünüldüğünde düşünülmenede “halkıt tarafından sevilmek” için tahrik edilmekinden 1 beğenilen 3 eğitim süresine kadar cezaya başvurulmuştu.

YURTDIŞINA ÇIKIŞ YASAĞI SÜRÜYOR, EV HAPSİ KALDIRILDI

İstanbul 11. Asliye Ceza Mahkemesi de iddianameyi kabul etti. 21 Ekim’de gözden geçirilecek Gülşen’in ev hapsi kaldırıldı. Yurtdışında koruma ve karakol imzası kazandırıldı.

.

Leave a Comment