Günde 100 bin TL’den söz edilmişti! Mehmet Ali Erbil’den o iddialara şok tepkisi

Geçirdiği ciddi sağlık problemlerinin düzgün yayına kavuşan ve sosyal medya platformu TikTok’ta günde 100 bin TL iddiaları güçlü bomba gibi. Erbil, söz konusu iddialarla ilgili açıklamalarda bulundu.

abone ol

Yaklaşık 3 yıl önce evinin içindeyken düşerek kaburgasını ve dönüşünde geçen süre boyunca süren bir operasyon süreci geçirmişti. Hastalığı atlatın ve herkese kavuştuktan sonra yeniden sosyal ortamlarda, sosyal medya ortamında Mehmet Ali Erbil platformu TikTok’ta yayınlara alınmaz. Bu yayınların gündeminde 100 bin TL iddia edilen Mehmet Ali Erbil, ortaya atılan bu iddialara yanıt verdi.

65 ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, önceki gece Beyoğlu’ndaki bir mekandan çıkarken magazin muhabirleri tarafından görüntülendi.

Arkadaşları ile yemek yiyen Mehmet Ali Erbil, günde 70 bin Türk Lirası 100 bin Türk Lirası para ile iddiaların doğru olup olmadığı konusunda açıklamalarda bulunuyor. Erbil, kahkaha atarak şu ifadeleri kullanırlar

Onu söyleyenler ve yorum yapanlar mali danışmanlarımdan daha iyi biliyor.

“Çok para kazanmıyorum”

Mehmet Ali Erbil açıklamalarını sürdürürken çok para oyununun anlatıldığını söylediğini söyledi. Erbil’in ayrıca para işleriyle hiç ilgilenmediğini de sözlerine ekledi.

“Beni dedesi olarak tanıtmış”

Mehmet Ali Erbil, bunun yanı sıra ekleme şu ifadeleri kullanırlar:

Geçenlerde yayında bir hanımefendi geldi ve ‘Sizi biriyle tanıştıracağım’ dedi. Ben de sezonum bir kişiyi var sandım. Değerse yıllar önce yapılmış ve ben karşılamışım ama ben masraflarını karşılamamışlar. Dedesi olarak tanıtmış hep beni… Çok mutlu oldum.

“Hep açık sözlük için eleştiri yapıyorum”

Erbil, iyi bir görünümden gördüğüne, “Çok aşıktım bir görünüşe… Rüyamda randevumu, ağlardım.

Erbil söz konusuyla ilgili şunları söyledi:

O bir rüyaydı. Ben hep açık sözlük yazmak için eleştiriliyorum. Bazılarının karısı var, metresi var, bir de Rus sevgilisi var!

.

Leave a Comment