Günde 4 bardak çay tüketiyor

bilim insanlarının araştırmasını, günde en az 4 yemek olmak üzere bol miktarda çay içmenin ipucu 2 hakkında rehberlik konusunda tanıtım koymak. Araştırmaya göre, günde 4 bardak çay içinde 10 yıl içinde daha fazla 17 oranında azaltılır Araştırmayı yürüten Çin’deki Wuhan Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nden Xiaying Li, “Sonuçlarımız heyecan verici insanlar tip 2 diyabete yakalanma risklerini günde 4 fincan çay kadar basit bir şeyler muhtemellerini düşünüyorlar” dedi. Li, çaylarına çay koymalarına yardım eden gün daha da fazla üzerinde bu konuda, “Sütün sizin için daha güçlü hale gelebileceğini düşünüyorum. Yani çay, kendine içecekte daha etkili olacaktır” dedi.

Araştırma 1.1 milyon kişi üzerinde yapıldı

çay içme ve ile ilgili daha önce yapılan ve İngiltere’de olmak üzere Amerika, Asya ve Avrupa’daki 8 Türkiye’de yaklaşık 1.1. Araştırmaya göre, çay içmeyenlerle karşı karşıya gelmek, çay günde 1, 2 veya 3 fincan içenlerin riski yüzde 4’ken, günde 4 veya daha fazla fincan çay tüketenlerin riskindeki görünüşte 17’ye kadar.

‘Polikoller kandakilife küçük düşürüyor’

Li, çayın yolundan karşı iyiye iyina şu cevabı verdi: “Çaydaki gibi polifenoller yetiştirmek için yeterli olması için yeterli olması gerekir.”

Leave a Comment