Güntekin Onay: Beşiktaş’ın kuvvetli, bu mağlubiyeti telafi eder

class=”medyanet-inline-adv”>

Beşiktaş’ın Başakşehir’e 1-0 şansıyla karşılaşmayı değerlendiren Güntekin Onay, “Başakşehir takımı savunması yapıyor ve söz bir futbol oynuyor. Bu oyun Başakşehir’i her zaman ilk 5’te tutar ancak şampiyonluk için zorunludur. Daha fazla hücum şart. Necip’in top kayıplarıyla sadece 2 seçmeli maçı tek isabetli şutla 1-0 kazandı. kullanımları.

1- Trabzonspor, Ferencvaros’un ardından Adana Demir’e de yenilirken Avcı da “Gidişat iyi değil” dedi. Trabzon’un sorunu ne?

MEHMET ARSLAN: ALARM ZİLLERİ ÇALMANIN MANASI YOK

Sevgili Adil, Trabzonspor için sorun ne diyorsak kadroya bakmak gerekir. Şampiyon bir takım. planlamak için 12 oyuncu değiştirmişse sorun tam da buradadır. mü oynuyorlar, doğru ama fizik tekniği yüksek değil ve temposuz oyunla, teknik kapasitelerine kötü bir felsefeleri var. Fizik gücü yüksek, tempolu oyunlarda karşı karşıya kalırsınız. Avrupa’da ve ligde sorunlu bu. Alarm zilleri çalmanın manası yok. Toparlanabilirler.

class=”medyanet-inline-adv”>

GÜNTEKİN ONAY: HER BÖLGEDE PROBLEMİ VAR

Sezon beri Trabzonspor yavaş oynuyor ve özellikle de ciddin ilk çıkıştan hücumlarda yaşıyorlar. Ayrıca en üstte tercihte olması gereken dinamizm ve ön hazır gelecek. Hücumda tempo ve hız yok. Trabzonspor’un çevresinde derin. Ayrıca Adana Demirspor maçında kaledeki Uğurcan dış sahadaki 10 oyuncu 8 şampiyon kadrodan farklıydı. Şampiyon olan bir takım neden bu kadar değişiyor?

Güntekin Onay: Beşiktaş'ın kuvvetli, bu mağlubiyeti telafi eder

UĞUR MELEKE: MİLİ MAÇ ARASI TRABZON’A iYi GELiR

Gidişatın güvenli olmadığı tespitini yapan Avcı’nın da gidişatı çok iyi değilmiş gibi. Macaristan’da 46’da Gbamin-Bardhi’yi oyundan çıkarmış, Hamsik’i sokmuştu. 4 gün sonra Adana’da yine 46’da Gbamin-Bardhi’yi çıkardı. Yine Hamsik’i soktu. Aynı suda iki kere yıkanmak gibi bu! Bence savunma ayarlarıyla da çok fazla oynadı, Bar’nın partnerinin sık sık sıktrans uyumuyla de de olsa. Eylül ayında yaşamakyız ve Trabzon’un ideali 11’i diye bir kavramdı henüz. Milli maç arası anlamında iyi Trabzonspor’a.

class=”medyanet-inline-adv”>

FIRAT AYDINUS: AVCI GEREKENi YAPAR

Trabzonspor’daki bu sersemletme; gidenlerden mi kalanlardan mı yoksa hocadan mı bitecek? Eğer olursa, iyileşemeyecek ve kendini sorgulaması gereken bir ortam varsa; Abdullah Avcı Elinde bulunan ve gelecek için, deneyimde bir teknikör. Zaman.

2- Beşiktaş ile tanıştı. Başakşehir tek bir gol dahi yemeden peri masalını sürdürüyoruz. Şampiyonluk yarışmasını nasıl etkiledi bu maçı?

GÜNTEKiN ONAY: BAŞAKŞEHiR HÜCUMDA DAHA ETKİLi OLMALI

Başakşehir iyi takım savunması yapıyor ve söz bir futbol oynuyor. Bu oyun Başakşehir’i her zaman ilk 5’te tutarsızlık için uygun değildir. Daha etkili hücum şart. Netice itibarı ile Beşiktaş’ta net gol şansını değerlendiremedi ve Başakşehir, Necip’in top kayıplarıyla sadece 2 karşılaşma karşılaşması tek isabetli şutla 1-0 kazandı. Beşiktaş kadrocu kadrodaki kriz de devam ediyor ama kaliteli ve güçlü. Beşiktaş bu mağlubiyeti telafi eder.

class=”medyanet-inline-adv”>

UĞUR MELEKE: BU LİGDE HiÇBiR TAKIM BAŞAKŞEHiR’i KOLAY YENEMEZ

Ligde üç takım var: Dört büyükler grup, 14 Anadolu takımı ve Başakşehir! Başakşehir transferde büyük takım gibi; bugün Traore veya Mesut Özil gibi oyuncularları ancak 4 büyükler kadrolarına katabiliyorlar. Lâkin tarihi, kültürü, taraftarı olmayan için de 5. büyük olarakamıyoruz Başakşehir’i. O kadar derin ve kaliteli bir kadroları var ki, onları kolay yenebileceklerini. Aynı zamanda ligin en çok koşan takımı. Elbette şampiyonluk için de güçlü bir adaylar.

FIRAT AYDINUS: NAMAĞLUP VE GOL YEMEME DURUMU BASKI YARATABiLiR

Girdiği pozisyonlarda skoru yakalayamayan Beşiktaş mağlubiyetle tanıştı. Başakşehir’in şu ana kadar tek bir gol dahi yememesi kesinlikle yadsınmaz bir başarı. ayrıca galip seçimi… Ama şöyle de bir gerçek var; bağlantı hattınamağlup ve gol yememe durumu takımları son sokabilir. Bu maçluk yarışmasında çok büyük bir Etken değil. Daha fazla başı. Ama Baş’ın “Ben de şampiyonluk oynayan bir takımım” iddiasını ortaya çıkarmak bir maç oldu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Güntekin Onay: Beşiktaş'ın kuvvetli, bu mağlubiyeti telafi eder

MEHMET ARSLAN: TAYFUR VE BERKAY TERCİHLERİ iÇiN iSMAEL’i KUTLARIM

Taktik disipline araç takımına sadık, fizik kaliteli, hızlı oyunculara bir antrenör takımına Başak. Sahadaki her durumda, bir güncelleme ne yapacaklarına süt plan var. İki takım da bir oyun planı var. Ama için Beşiktaş daha zoru yapıyordu. Bu oyunu oynamak insiyatifi Başakşehir’e geçecekti. Geçti de. Şampiyonluk görüşmesi için erken. Beşiktaş için sevilmek istemem. Tam için Tayfur ve Berkay tercihleri ​​İsmael’i kutlarım. Gençlere cesaretle forma veriyor.

class=”medyanet-inline-adv”>

3- G.Saray, son dakikalarda zorsa da Kasımpaşa’yı yenmeyi bildi. Nasıl buldunuz sarı kırmızılıları? Şampiyonluğun net adayı diyebilir miyiz?

UĞUR MELEKE: YENİ ORTA SAHA G.SARAY’I iKi GÖMLEK YUKARI TAŞIDI

Galatasaray’ın kalecisi geçen sezonla aynı. Bu maça meydan okumak için dörtlüsü başlayacaksınız. İleri üçlüsünde de tek yeni Yunus’tu. Yani Galatasaray’daki temel orta sahadaydı. Orta üçlü değişti, Galatasaray değişti. Torreira-Oliveira-Mertens’li orta üçlü, geçen sezonki mevkidaşlarından farklı bir spor yapıyorlar! Galatasaray’ı performansı da iki gömlek yukarıya taşıdı. Derinleşen kadrolardan tabii ki Galatasaray da şampiyonluk aday biri.

FIRAT AYDINUS: ARTIK DAHA MÜCADELECi BiR TAKIM OLDU

Bu karşılaşma en göze çarpan şey Galatasaray’ın tartışmacı bir takım hüviyetinde görünmesiydi. Gomis’in daha da sistemini bulması, Kerem Aktürkoğlu’nun hedefn rahatlayıp futbola ile gelmesi, Yunus Akgün’ün katkısının dikkate alınması, Torreira ve Oliveira’nın kalitelerini başlaması, Mertens’in vasfının yavaş yavaş yavaş, İcardi ve Juan Mata gibi isimler rekabeti artıracak şekilde tam bir uyum sağlama sürecinde, kesinlikle Galatasaray’ı şampiyonluk en güçlü takımlardan biri yapacak.

MEHMET ARSLAN: YENİ TRANSFERLER PSiKOLOJiYi OLUMLU ETKİLiYOR

Gün daha daha iyi bir Galatasaray izliyoruz. Transferler takımları, hem de caminininin kısa bir özeti. Bu olumlu gelişme Mauro İcardi gibi düşünülecek ve daha iyi düşünülecek gibi görünüyor. Galatasaray’ın ilk haftalarda gidecekleri gidecek. Kerem Aktürkoğlu bu hafta sezonki performansına ulaşım. Bu Galatasaray’a hız ve konum olarak da tekrar döndü. Şampiyonluk adayları ismi banko yazılacak bir takıma dönüşüyorlar.

GÜNTEKİN ONAY: YUSUF VE GOMİS’E BAYILDIM TORREiRA DA ÇOK FAYDALI

Galatasaray, Kasımpaşa zayıf 3-2 için çok zorlandı algısı yanlış. Güçlü ve hücuma için bir oyunu var sarı kırmızılıların. Daha da farklı kazanabilirdi. Özellikle Yusuf Demir ve Bafetimbi Gomis’e bayıldım. Lucas Torreira da çok faydalıdır. Galatasaray doğru yolda.

4- Dört büyükler bu dönem iyidi mi yoksa devam mı etti? En iyi transferleri hangi takım ya da takımlar yaptı?

FIRAT AYDINUS: BU TRANSFERLERIN KAÇI SENEYE KALIR, GÖRECEĞiZ!

İsabetli kopya dolu gibi boş atıp dolumudi ile yapılan transferler de oldu. En çok transfer eden takımları söyleyebilmek mümkün ama faydalı transferleri faydalı olabilir. Geçen sezon Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor 9’ar, Galatasaray 11 transfer yapmış. Bu takımlarda kalan oyuncu sayısı: şöyle Beşiktaş: 3/9, Fenerbahçe: 4/9, Galatasaray: 5/11, Trabzonspor: 5/9. Bu sezon, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor 12’şer, Galatasaray 13 transfer yapmış. Sınıfım görelim sezon kaç oyuncu Bekleyip kalacak mı?

GÜNTEKiN ONAY: TRABZON ŞAMPiYON TAKIMLA ÇOK FAZLA OYNAYIP HATA YAPTI

Büyükler büyük yatırım yaptı ve son derece büyük bir lig izliyoruz. Kaliteli ve kariyerli oyuncular alındı. G.Saray ve Beşiktaş Avrupa’dan gelen isimler; F.Bahçe olarak Brezilyalılara yöneldi. Başakşehir de akılcı hamleler yaptı. Güçlü kadrolar var. Görünen o ki bu sezon teknik adam beceri geliştirmek olacak. Beşiktaş Premier LigSa bir kadro kurdu, G.G.Mata ve İcardi’den verim alırsa harika bir takım olabilir. Trabzon ise şampiyon takımı ile çok fazla oynayarak hata yaptı.

MEHMET ARSLAN: BU SEZON SÜPER LiG’DEN PREMİER LİG TADI ALIYORUM

Bu sezon izlediğimiz Lig’den, Premier Lig’in tadı bende. Şampiyon adayı takımların çokluğunun ve hiçbir maçın takımının öngörülmemesi bu savımı güçlendiriyor. Transferlerdeki hedefler belki de tüm sezonların en yüksek arazileri üzerindedir. İtiraz planlarımız çok az isim var. Bu anlamda tüm kulüpleri ve teknik öğretmenlerum. Ah bir de Jesus, Arda Güler’e daha fazla güvense ve takımda ona daha fazla şans ayet, o zaman tadından yenmeyecek.

UĞUR MELEKE: DÖRT BÜYÜĞÜN HEPSİ ÖNEMLi TRANSFERLER YAPTI

Yaz transfer döneminde kulüpler 422 oyuncu ile tanıştı, 439 futbolcu göndermiş. Bu alanda Avrupa ikincisiyiz. 116 milyon Euro bonservis harcamışız, 98 milyon da giriş yapmış Süper Lig’in kasasına. Dört yaşlının hepsi önemli transferler yaptı. Weghors, Beşiktaş’ı bir üsttaşıydı. İsa bir ustası. G.Saray’ın sükseli Avrupa’da da seslerini getirdi. “Söylenecekler bu kaliteli kadrolar gelecek sezonda Avrupa kupalarına olarak yansır ve kurtuluruz 20’li basamaklardan.

.

Leave a Comment