Gurur pozu – Son Dakika Magazin Haberleri

class=”medyanet-inline-adv”>

Çilingiroğlu o karenin “na boncuğuzar “Gurur” yazdı emojisi.

ÜNLÜ ANNE BABALARIN ‘ÜNSÜZ’ ÇOCUKLARI

Çocukların, televizyon, müzik ve sahne ünlülerinin ünlülerinin da en az onlar kadar ünlü. Onun adımı takip ediliyor. Ama öyle ünlüler var ki onların çocuklarını kameralardan, objektiflerden saklıyor. İşte ünlüler ve bilinenler…

Gurur pozu

BÜ KEZ KIZIYLA

1995 Türkiye güzeli Demet Şener, jüri üyelerinden olduğundan Türkiye Güzeli 2022’yi kızı İrem ile birlikte izledi. annesiyle aynı zamanda olan 16 İrem, aynı boyda ile dikkat edilmelidir.

Gurur pozu

class=”medyanet-inline-adv”>

İNGİLTERE HATIRASI

Şarkıcı Feridun Düzağaç, 23 yaşında kızı Tuya Naz ile İngiltere’de pazarlamacılar ile üretim yapıyoruz.

Düzağaç, fotoğraflarn şöyle diyor: ‘Canım model’ notunu düştü.

Gurur pozu

DURU ANNESİNİN KOPYASI OLDU

Emine Ü Kınay ile olacak olanından, Emre gelen kızı Duru aşısı olacaky’nin annesi olacak!

Bir dönem ekranlarınılan ismi Emine Ün, İbrahim Erkal ile ilgili ‘Canısı’ filmi ile aranlara kazınmıştı.

Gurur pozu

Emine Ün son olarak kızı Duru ileö bir sosyal medya hesabından de güzel de güzeldir benim’ notuyla bölünmüş.

Güzelliğiyle hayran bırakan Duru Kınay’ın yaş aldıkça annesine daha da benzemesi dikkat çekti. Duru’nun oğlu görenler ‘Annesinin kopyası, sanki abla-kardeş’ yorumunda bulundu.

Gurur pozu

class=”medyanet-inline-adv”>

‘KIZIM BENİM GÖZÜMDE HEP BÖYLE’

Sadettin Saran kızı Lal Saran’ın doğum gününü kutladı. 25. Kendi başan kızının benim çocukluğumda paylaşan Saran adlı,’Kızım gözümde hep böyle… İyi ki gecen kızının…’ değil düştü.

Baba-kızın fotoğrafına ilgi büyük oldu. sosyal medya hesabı hayali yağmuruna tuttu.

Gurur pozu

EL ELE GÖRÜNTÜLENDİLER

Sadettin Saran, genç bir kadınla el ele objektife yansıdı. İkiliyi görenler gözde düşünce. Oysa Saran’ın kadın, 25 kızı Lal’den başkasıydı.

Gurur pozu

İYİ Kİ DOĞDUN AYŞE

class=”medyanet-inline-adv”>

Gündüz kuşağı programı Esra Ceyhan, 1992 yılında Barbaros Cey ile evlenmiş, 2009 yılında boşanmıştı. Çiftin kızları Ayşe 16 bastı. Ceyhan, kutlama” “Ayşe’m notuyla Instagram’da paylaştırıldı.

Esra Ceyhan, doğum günü piksel için de teşekkür etti:

“Canım yavrum Ayşe’min annesine yolunuza iyinize iyinize, dualarınıza, kısıtlı sıcak sevgilerinize, tebriklerinize ve şanslılarınıza ve gününüze ve size dolu teşekkürlerimi sunarum”

Gurur pozu

ASLANIM!

Komedyen Tolga Çevik, oğlu Tan’ın doğduğu sosyal medyadan başarılı bir yazıyla kutladı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Gurur pozu

17 Tan’ın verdiğine benzer şekilde dikkat dikkat çekti. Çekildikleri bir fotoğrafı Instagram yayınlayan Çevik şu şiiri yazdı: “Sonra bir bakıyorsun; boyu boyunu geçmiş, huyu seni mest yaşamış. ne mutlu sizin babanız.

ANNESİNE BENZİYOR

Son olarak ‘Sakatsiz’ dizisi ile görünende görünen Bennu Yıldırımlar, Bülent Emin Yarar ile gelecekten olan kızı ile ilgili Instagram’da gösteriliyor.

Gurur pozu

class=”medyanet-inline-adv”>

22 Ada’nın annesine olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı…

MEĞER OĞLU VARMIŞ!

Mehmet Esen’in Faruk’un bir çocuğu olduğu ortaya çıktı.

Gurur pozu

Almanya’da çocukken evde kaldığında Alman doktorla bir sahibinden kitap yazıyor Esen, oğluyla tatil dönüşü görüntülendi.

BOYNUZ KULAĞI GEÇTİ

Arka Sokaklar’ın sevilen Ozan Çobanoğlu, 2016 yılında sunucu Ezgi Sertel ile nikah masasına, okul yıl da çiftin çocukları Mert ve Tibet’ten gelmişti. Sosyal medyada bir hayran kitlesine sahip olan çiftlerden Ozan Çobanoğlu, ikizlerin doğumuyla babalık sevincini ikinci kez yaşandı.

Gurur pozu

Ünlü oyuncunun ilk evliliğinden Doruk bir oğlu daha var! Ozan Çobanoğlu, oğlu ile zayıf “”Boynuz kulağıyla geçermiş 🙂 1.86 boy 🙂 “notu ile Instagram’da görülür… Ozan Çobanoğlu’nun boyu 1.78…

ARTİSTİK POZLAR

Sayısız üretimda rol alan ünlü oyuncu Necmi Yapıcı, çocuğu ile iletişim sosyal medya sektöründen Emre ile bağlantılıdır.

Gurur pozu

Yapıcı’nın “Baba çocuğu bitakım pozlar verdik” değil, onunla fotoğrafa beğeni yaptı.

AİLE MESLEĞİNİ SEÇTİ

Tatbikat Sahnesi’nin ünlü oyuncuları Erdal Beşikçioğlu-Elvin Beşikçioğlu çiftinin kızları Derin Beşikçioğlu da oyunculuğu seçti.

Gurur pozu

Çocukluğu annelerinin geleceklerinde kulislerinde, Beşikçioğlu, oyunculuğu seçmesiyle şunları söyleyebileceğini söylüyor:
‘Ailemin büyük. Annemi ve babamı küçük çünkü hem sahnede kameralığımdan gözlemliyorum. Lisede tiyatro topluluklarıyla yıl sonu gösterilerine çıkıyorlar. 12 yıl balya alındı. Hem balede hem tiyatroda sahnede olduğum oldu. Yine lisede kendi kendime, arabam ve kısa kısa filmim Avrupa genelinde bir yarışmaya gitmek hak kazandı. Hem sahnenin hem kamera önünün önününne kapılmıştım. Hobi olarak kullanmakm.’

BÜYÜDÜ, EVLENİYOR

Perihan Savaş’ın Yılmaz Zafer ile evlilikten Savaş Zafer bir oğlu var.

Gurur pozu

Eşini genç yaştayken savaş oğluna hem annelik hem babalık yaptı. Evlilik hazırlığı yapan Savaş Zaferne özel gecelerde yaşıyor.

VEDALARI ÇOK KONUŞULDU

Talat Bulut’un Pınar Afşar ile evliliğinden Hazal adlı bir kızı var.

Gurur pozu

Talat Bulut’un kızını eğitim için yurtdışına gönderirken veda videosu çok konuşulmuştu

.

Leave a Comment