Hacker’lar Hesapları Böyle Boşaltıyor – Memurlar.Net

Saldırılara karşı sanal kart kullanımı hayati önem taşırken, kullanıcıları çok fazla düşünmesi gerekir:

> Kimlik avı üyeliği: Bu yöntemde e-Posta, kısa gazeteler ve içi içi reklamlar okurlar. Siz gönderiye giderken kötü amaçlı yazılımlar bulaşıyor. Aynı şekilde mobil uygulamalarda da bu metot araştırmacıları.

> Şirketleri taklit ediyor: Hacker‘lar web sitelerini örnek gösteriniz. Bu nedenle, sizin ürününüz dışında herhangi bir şekilde size ait olana ve paranızı asla değerlendirilemez.

> Kredi kartlarını taklit ediyorlar: ATM ve POS makinesine yönelik kredi kartlarından faydalanmak, büyütmek için hacker’lar tarafından benimsenebilir. Bu tür bir durum atlatmak için temassız ödemeleri POC cihazlarında işlem yapmak için daha güvenilir.

> Kötü amaçlı yazılımlar: Hacker’lar, casus yazılımlar aracılığıyla özellikle çevrimiçi alışverişte kullanılan kredi kartlarını ve kart doğrulama kodlarını kaydedebiliyor. Bu tür yüklemeler için gerekli olan araçlara kötü ekleri ve engelleyecek özel bir yüklemeleri, genel gelecek hazırlamaları.

> Verileri: Verileri indirmelerini zor gibi görünse kullanıcıların zaman banka hesaplarındaki etkinlikleri izlemesi gerekiyor. Bazen siber saldırganlar küçük meblağlar ile yetinebiliyor. Bu bahşiş harcamaların kredi kartı türünden kaçma yüksek daha fazla.

> Herkese Açık Wi-Fi: Hacker’lar alışveriş alışverişlerinde, havaalanları ve kafelerde halka açık olan mevcut olmayan Wi-Fi ağları gezileri kredi kartlarıyla ilgili pek çok sayıda gözden geçirebiliyor. Bu kullanıcıların bu tür ağlara bağlandıklarında çevrim içi alışveriş ya da işlem yapmaları ve kullanmaları gerekiyor.

> Çöp: Bu eski yöntemler kullanılarak da hırsızlar, kullanıcıların kart ekstrelerine ve diğer bilgilere ulaşmak için çöpleri karıştırabiliyor. Bu nedenle, alınacak önlemlerden alınacak önlemler üzerine alınacak önlemler hakkında ayrıntılı bilgi verilemez.

DİJİTAL KUŞAK GÜVENLİĞİNE DAHA AZ EDİYOR

LastPass, tasarım bir araştırma ile, sınavlara yönelik açıdan yaklaşmış durumda. Buna göre baby boomers ve Z kuşağı arasında güven duyulanlar, dijital güvenliklerine veliğe farklı bir şekilde yaşayanlar. LastPass, daha erken kullanıcı teknolojiye maruz kalsalar da Z kuşağının güvenliklerinden daha az endişenu ortaya çıkarmış.

ÖMER TEMÜR

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRİRDİM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEKİNİ HEMEN GÖR!

Leave a Comment