Haklı, el teraryum içinde kullanımda

İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı Ümit DikbayırAKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Kendi evlat edinenlerini Paris’e, Londra’ya, Brüksel’e, Washington’a gönderip, en iyi eğitimde okutup lüks ve şatafat içinde yaşattılar” sözlerine özen gösterildi.

Erdoğan’ın çalınması örnektan Dikbayır “Burak Erdoğan: İngiltere. Esra Erdoğan: Amerika. Bilal Erdoğan: Amerika. Haklı, el teraryum içinde kullanımda” dedi.

ERDOĞAN, ÇOCUKLARININ YURTDIŞINDA OKUDUĞUNU UNUTTU

Erdoğan, Ankara Gençlik ve Spor Bakanlığı Yeni Yurtlar Kampüsü’nde düzenleme ve 105 yeni yurt binasının açılışını gösteride, “Kendi evlatlarını Paris’e, Londra’ya, Brüksel’e, Washington’a gönderip en iyi eğitimde okutup içinde yaşayacaklar. Anadolu’nun ve Trakya’nın pırlanta gibi çocuklarını ise fakirliğe, cahilliğe, yokluğa, fakirliğe, hatta göz göre göre ölüme mahkum olmuşlardı. Biz bu oyunu bozduk” dedi. Erdoğan kendi dünyaya da yurt dışında eğitim gördüğünü ise unutmuşum.

“HAKLI, EL ÂLEM LÜKS İÇİNDE OKUMUŞ”

İYİ Partili Dikbayır, Erdoğan’ın sosyal medyadan tepki gösterdi. Erdoğan’ın sunduğu bir içerik sosyal medya hesabında paylaşıyoruz, şunları kaydetti:

  • Kendi evlatlarını yurtlarını gönderip, en iyi eğitimda okutup eğitimde ve şatafat içinde yaşattılar’ demiş, örnek milletimizi kucaklaması gereken kişiler. Burak Erdoğan: İngiltere. Esra Erdoğan: Amerika. Bilal Erdoğan: Amerika. Hakkı, el uzay içinde kullanımda.

“DAHA BİR KAÇ HAFTA ÖNCE ÇOCUKLARI İÇİN LONDRA’DAYDILAR”

Eski AKP Balıkesir Milletvelili Turhan Çömez de, Erdoğan’ın açıklamalarından sonra sosyal medyadan bir paylaşımda bulundu. Erdoğan’ın doktorluğunu yapmış olan “Daha birkaç hafta önce AKP’den mezuniyet’li ve yer’daydı” ifade verdi.

.

Leave a Comment