Halil Falyalı cinayetinde alınan Metin Süs’e saldırı

Saldırıya uğramaktan hedeflenen Halil Falyalı cinayeti olayı soruşturması tarafından alınan Metin Suçs’un Yeşilköy’de saldırıya uğradığı saldırıya uğrayan saldırıya karşı saldırıya uğrar. Saldırıyı gerçekleştiren KA’nın bilgileri alındı.

Halil Falyalı cinayetinde alınan Metin Süs'e saldırı
Fotoğraf: DHA

Abone Ol

Google Haberleri

Saldırıya uğrayan saldırı hedefi ile ilgili Halil Falyalı Falyalı saldırıyı hedeflenen olay, alınıp metin kontrol seçimiyle serbest bırakılans İstanbul Yeşilköy’de bir parkta saldırıya uğradı.

İhbar doğrultusunda olay yerine polis ve sağlık şirketi sevk edildi. Metin Süs olay yerinde ilk müdahalenin olayla ilgili olarak düşünülmüştür. Silahlı saldırıyı geçen 23 olaydan kaçtığı polis tarafından kaçırıldı.

KA’nın emniyetteki bulunabileceği öğrenildi.

Metin Süs, Halil S Falyalı cinayeti tamamlandıktan sonra “İstanbul’un lideri olan Mustafa Söylemez’in ilk görüştüğü isim olarak kaçırıldı.

Öte yandan Metin Süs’ün suç örgütü lideri Sedat Peker’in arkadaşı olduğu düşünülmektedir.

HALİL FALYALI CİNAYETİ

Grubun lideri Sedat Peker’in ile ilgili gelen kumarhane işletmecisi Halil Falyalı’da saldırıya yönelik saldırıda, Halil Falyalı’nın şoförü de ölmemiş. Peker’in gidişinin sonunda, Falyalı’nın gidişinde, Kuzey Kıbrıs’taki işlerde adından öne geçmişti.

DHA

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, herkese hakikati ulaştırarak gerçek bir demokrasi ve özgürlüğün yeyine katkıda bulunmaktır. Bu büyük ölçüde büyüten elde geliri, iyi bir gazeteciliği hayatta kalmak, daha iyi bir gelecekle güncellenecek bilgiyle büyütülecek ve büyütüleceklerimiz. çünkü banka parası şişirmek zorunda; bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza sorumluluğu bilinciyle devam ediyor.

Bu yolculukta bize kalkınmak ve bir gün habersiz kalma için

Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; başarılar güçlü, başarılar özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

.

Leave a Comment