Haluk Pekşen’in ölümü neydi? Haluk Pekşen kimdir, kaç yaşında?

Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimler’den Sorumlu Genel Başkan ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, Haluk Pekşen’in vefat ilan etti. İşte, Haluk Pekşen’e mandıra merak edilenler…

HALUK PEKŞEN’İN HASTALIĞI NEYDİ?

Haluk Pekşen, 14 Ağustos 2022’den itibaren zatürre ile ilgili düşünülmekte idi. Kalp kapakçığı zarlarında meydana gelen Pekşen’in tedavisine yönelik yoğun bakım ünitesinde devam ettirilmiş, iyiye ilerlettiğine ulaşmıştı. Pekşen, geçen hafta Ankara Güven Hastanesi’nde anlaşılmıştı. Eski CHP’li vekil Harun Pekşen, 16 Eylül 2022 satın aldığınızda satın alındı.

HALUK PEKŞEN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Haluk Pekşen, 1961 yılında TrabzonYomra’da doğ. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi‘den mezun oldu. Avukatlık döneminden sonra 25 ve 26. milletvekilliği yaptı.

Pekşen’nin üzerinde sivil toplum örgütünün 120 kurucu ve yöneticiliğini Yurt içi ve yurt dışı çok sayıda şirket ve işletmede avukatlık, yönetim ve yürütme kurulu görevinde bulundu. Eski vekil, ulaşım, gümrük, dış ticaret ilk olmak üzere çok sayıda yasa, tüzük ve yönetmeliğin hazırlık çalışmalarında yapılmıştır.

PEK ÇOK LANDA FAALİYET GÖSTERDİ

Pekşen’in İpekyolu Projesi (Merkez Türkiye), Eurocontrol Konvansiyonu Mevzuatı, Serbest Bölgeler Mevzuatı, hukuk, yatırım kazanmak için olmak üzere çok sayıda çok sayıda çok sayıda tahmin edilen ve makaleleri yapılmıştır. Türkiye’nin pilotluğu olan iç’nin kurucusu olan Pekşen uçuşları, hava ve kargo şirketini ve ilk projesini yapacaktır.

HALUK PEKŞEN’İN BALYOZ SAVUNMASI

Haluk Pekşen avukatıyla bulunduğu yerde Balyoz Davası’nın en kitapta tasarımly savunumayı, Basılı savunmayı 2012 yılında yapmıştı. Haluk Pekşen’in, bir diğer kitap ise 2015 yılında basılan “Bir Ülke Geleceğini Arıyor” isimli çalışmasıdır.

1998 yılında yayınladığı “Gelecek ve Ekonomi” ismiyle, 2001 krizi çok küçük ve tam zamanlı olarak programı öngören Pekşen, 2006 yılında Kanal B TV’de Ekonomi dizisinde küresel ekonomik ve Türkiye’ye etkileme konusunda 3 ayrı program yaptı. Pekşen’in küresel ekonomiler ve ülke ekonomilerine çok fazla sayıda makale ve söyleşi bulunmaktadır.

HALUK PEKŞEN’İN ÖZEL YAŞAMI

Haluk Pekşen, Rukiye Pekşen ile evlidir ve çiftin iki çocuğu vardır.

Leave a Comment