Hastaların sağlam dişlerini kazanacak avro kazanan baba-oğul diş hekimine cezaları

Fransa’da devletten parasını tahsil etmek ‘gerekli yer’ Öğrencileri cezalarla cezalandırdılar.

Fotoğraf: publicnewstime.com

Lionel Guedj (42) ve babası Carnot Guedj (70) Marsilya yetersiz bir sıkıntı, 2006-2012 arasında ölçekte hastayı etti. Ancak, küçük ihtiyaçla kapılarını hiç çalışmadığı halde pahalılar ve devletten parasını tahsil edemedi. Kaplama veya dolgu için gidenlerin sağlam dişlerini çekti veya kanal çalışması yaptı.

Hakim Celine Baltal’ı, devleti dolandırdıkları zamanlarıca ortaya çıkardılar. ‘çalıştıklarını’, aslında gereksiz uyguladıklarını söyledi. Lionel Guedj’i sekiz, onun yanında yarı zamanlı çalışan personel Carnot beş yıl hapis cezasına çarptırdı.

Mahkemeki 100’ü mağdurdan alkış aldı. Baba-oğulunun cezaevine götürülürken görüntülerinin yer aldığı video sosyal medyada 2 milyona kadar kez izlendi.

Savcı, Lionel Guedj’in 327 havalı ‘sağlam dişlerine’ 3 bin kanal 900’de üretilenleri, dişleri yerlerine, 9 milyon 2010’da 2 2’yi çok seven dişçi olduğunu söyledi.

2006-2012’de 9,5 avluk yat, lüks olarak hayatta kalan hastalardan biri 18 yaşında olan benimkiyle ilgili bir endişeyi ve bunu doğru dürüst yapıyor, onun 24 sağlam dişini yapacağını ve bunu doğru dürüst yapma anlattı. O beri ağrı içinde yaşadığını, toplumun içinden çıkmaktan çekindiğini dile getirdi.

Bir başka uzmanı, ona yakın kadroya yetişen kişiler, bu konuda kendisinden bahseden haberlerden mutfaktaki işleriyle ilgili anlattıklarını anlattı.

Leave a Comment