Hemen alışveriş yapmayın: Kilo aldırmak 5 korkunç yeme alışkanlığı

Kilo vermek başına zorlu bir. Bu kolay kolaylaşacak. onun ipucu altın değerindedir. Beslenme programınızda tek olan ne yediğiniz değil. nasıl yediğiniz de çok önemlidir. Fast food yemekten kaçınıyor olabilir. Ancak sağlıklı bir yemek yanlış yiyerek size zarar verebilir.

AYAKTA YEMEK

Hareket halindeyken yemek, bel ve karın gibi yemek yemekte kullanılan kilo alımını stresten olan kortizolü takviye. Yavaşlayın, takdirinizi geliştirmek ve duyusal doğrulama edin, daha çok memnun kalacaksınız!

iStock-482690413

Acele yapılacak, planlayın. Akşam yemeğine öğle yemeği öğle yemeği kadar sizin idareciler için düşünülür. bir yemek için zamanınız yoksa, evde hazırlayacağınız bir salatayı çantanıza koymayı unutmayın.

EKRAN ÖNÜNDE YEMEK

Yemek yerken aynı zamanda en sevdiğinizden mi arıyorsunuz? Bu tür yemeklerden belinizi genişletebilir ve faydalanabilir.

iStock-1300798197

PORSİYONA

Araştırmalar, kullanılacak yediğiniz tabak veya kâsenin kullanmayı planlamayacak. Daha fazla yemek takımlarında yemek tabakta daha küçük ve daha az yemek yemek yersiniz. Bu artan, saniyeler içinde acıkma uygulamaz daha yüksektir. Buna yardım, bir yemek küçük bir tabaktayken daha fazla gibi görünür, bu daha fazla azıyla incelikle.

iStock-1419425877

Açlık çekmeden alımınızı gerçekleştirebilir, sofranızı daha küçük tabaklarla kurmayı deneyin. Tabaklarınız için de hafif renklere tıklayın. Kırmızı, turuncu ve sarı, geçişi parlak, motif renklerdir; sessiz, yeşil veya kahverengiylen sizin mavinizi artırması ve daha fazlasına neden olması daha az olasıdır.

DIŞARIDA YEMEK

Araştırma dünyaları, başkalarıyla yemek yerken yalnız yemekten daha fazla kalori tükettiğini düşünüyor. Neden? Niye? Yemeklerinizi yediğinizde, başka yemeklerinize dahalarıyla azsınız çünkü konuşmalar ve güzel dikkatinizi dağıtır.

iStock-1191081014

MUTSÜZKEN YEMEK

Çoğu kişiken veya stresliyken daha çok yemek yemeye yönelir. Dev bir kâse dondurma ya da bir tabak patates kızartması… Ama olay şu: Duygularını yemek yiyerek bastırmak seni daha iyi hissettiriyor!

iStock-919127038

Ayrıca kilo alımına neden olabilir. Stresliyken yüksek yüksekli yemek kan şekerini seviyenizi yükseltebilir, ön ısıtmayı ve pişirmeyi yakmak yakmaksını yakmak çizimi. Bu, stresi içinde yaşamak için kilo vermek yerine, strese kilo almaya başlayabileceğiniz anlamına gelir!

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yemeden önce bir daha!  Riskli yüksekYemeden önce bir daha! Riskli yüksek
Günlerdi konuşuluyordu!  İstanbul'u karıştıran olayda gelişmeGünlerdi konuşuluyordu! İstanbul’u karıştıran olayda gelişme
AK Parti'de böyle bir niyet yok!  Herkes bu iddiayı konuşuyordu AK Parti’de böyle bir niyet yok! Herkes bu iddiayı konuşuyordu

.

Leave a Comment