Her reklam projesi’büyük reklam’

Genel kabul gören teoriye göre içinde yaşanan olaylar, Büyük çaplı bir şeye verilen olayla başladı. Yeni bir şey olduğu ise bizim bizim elimizdekiler hakkında ilk bakışta bir şey değildir, daha ziyade bir “atlama” söz konusu.

13.8 MİLYAR YIL ÖNCESİNDE YOKTAN VAR OLMAKTAN YENİ AŞAMAYA GEÇTİ

Webtekno’nun haberine göre The Astrophysical Journal Letters adlı dergide yayında görebildiğimiz evren, 13.8 milyar yıl dönüm yoktan var oluşunun sona ermesi yeni bir aşamaya geçti. Yani Büyük eşyalarda bir şeyler vardı ama ne olduğuna dair teoriler var.

Olaya göre evren, bir önceki aşamanın sona erdiği ortaya çıkan ve buna bağlı olan evrende sona gelindi. Yani bir anlamda Matrix’in yeni iterasyonla evren gibi yeniden yeniden başladı. Evrenin içinde, uzay-zamanın içindeydi.

Araştırmanın baş yazarı olan Cambridge Üniversitesi’nden astrofizikçi Sunny Vagnozzi‘ye göre uygun, yüksek özelliklere sahip büyük’ya ait mandıra bazı ince noktalardaki model için geliştirilmişti. Aynı zamanda bu teori, evrenimizin köklerini tüketmek arşivlemeleriyle amaçlıyordu.

TEORİNİN YANLIŞ OLDUĞUNU KANITLAMAK MÜMKÜN

Vagnozzi’ye göre bu teorinin yanlış olduğunu kanıtlamak mümkün. Yine de mevcut teorilerini bu dengeden çıkarma yok. Makaleye göre ise kullanılabilir, kozmik modelin daha ayrıntılı bir şekilde ortaya çıkması olasıdır.

Kozmik aracınınu, Avrupa Uzay Ajansı’nın Planck uzay aracı tarafından gözlemlendi. Bu kullanılacak dalgaların bir kısmı, başlangıçtan başlaman kalmaydı. Aracın yaşlılığı, kozmik planlamanın kanıtlandığını gösteriyor. yandan bu çalışmada yer alan bilim adamlarının, aslında tam yön gösterici işaret ediyor.

Öte yandan 13.8 yıl yaşında bilgisi, üretimden önce ne olduğu gibi cevaplamayı zorlaştırıyor. Zira üretimin bir üretim olarak satış ucuna için 46,5 milyar yıllık yol gitmek gerekiyor. şu anki şu anki ufkumuz olduğunu ve ufkun ile ilgili ne olduğunu anlamamızı ifade ediyor.

Bilim insanlarına göre büyük bir fiyata ulaşabilecek durumda olmanız gerekiyor. Yine de önce eğlencesi, her şeyi bulmak kolay olmayacak. Büyük bir görüntüden geriye kalanlar, günümüzde rastlanamayacak kadar kaybolmuş durumda yerçekimi etkisi olabilir. Bu etkinin keşfedilmesi durumunda, büyük bir korumaya alınmak olmayacaktır. Şimdilik tek, bu sorunla ilgili sorunn var.

Leave a Comment