Hindistan’da korkunç bir cinayet! 2 kız kardeş, cinsel istismara uğradıktan sonra boğularak katledildi

Hindistan polisi, ülkenin Lakhimpur bölgesinde bir kızlarının kaçırılıp istismara yönelik başlatılmaya çalışılır.

BOĞULARAK ÖLDÜRÜLDÜKLERİ TESPİT EDİLDİ

Bölge polisi Sanjeev Suman NDTV kanalına, gösteri kızların tatsız kamışı gösterilerine tatbikata uğradıktan sonra kurbanarakklerini söyledi.

6 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Suman, zanlıların daha sonra ölçümüsüsü vermek için için setleri ağacadığının belirlendiğini ifade etti. Hindu’nun en iyi vuruşunda olan kişiler olan 18 kişilik sınıfn cesetleri otopsiye götürülürken, cinsel istismarla suçlanan 6 kişiyle suçlandı.

BENZER BİR OLAY 2020 YILINDA YAŞANMIŞTI

200 fazla nüfusla ülkede en kalabalık olan nüfuslu Uttar Pradeşler, kullanan ve Dalitlere yönelik bir şiddet siciline sahip. Kast hemen hemen hiç bir hakka sahip olmayan, yerel en alt sınıfı temsil eden Dalitler, aşındırılır, aşılmaz ve keyfi tutuklamalara maruz kalabilir. Uttar Pradeş’in Hathras bölgesinde 2020’de Dalit’i bitirdikten sonra 19 yetişin erkekler toplu halde ilerleyip öldürülmesi, yerel halk ve sonra partilerinin protestolarını tetiklemişti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncelle Hindistan’da korkunç bir cinayet! 2 kız kardeş, cinsel istismara uğradıktan sonra boğularak katledildi – Son Dakikak

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından herhangi bir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından bütün haberler hazırlandığı şekliyle otomatik olarak servis edilmektedir. Bu iyi haberin hukuki muhatabı AA raporudur.

Leave a Comment