“İç çamaşırımı giymediğim için saldırıya uğradım” dedi! O anları sosyal medyadanca tepki yağdı

Kanada’da yaşanan bir olay sosyal medyanın gündemine katılmayı başardı. Laura Gagon adındaki bir parkta ayakkabı modelinden giyilen kıyafeti giymek için başka bir hedef hedef oldu. Gagon iç çamaşırı giyeceği içindeyken Gagon’un içindeyken içinde olmadığı için Gagon’a yakın bir görünümde görünüyor. Bir yanda da Gagon’un kamera çekimine son vermesini istiyor.

“BAŞIMA GELEN EN KORKUNÇ ŞEYDİ”

2

Kadın koşarak arabaya binmeye gittiği yerde Gagon’a sığındı ve motor kaputuna tırmanmak için bir süre otoparkta mahsuruna binmek. Şok açısından faydalı videoları çevrimiçi paylaşan Gogan gönderisine, “İç çamaşırı giydiğim için saldırıya uğramıştım. Bana karşı eylemlerini için Instagram canlı canlı sürüm. Beni kovalamaya devam etti. Başıma gelen en korkunç şeydi. Lütfen dikkatli olun” notunu ekledi.

3

Olay yerine polis çağrılırken 37 bir kadın tutuklandı. Mahkemeye çıkartılması anneden alındı. Polis olayla ilgili olarak, “Fiziksel kavgaya dönüşen sözlü bir tartışmaydı. Memurlar Çarşamba günü 18.40 sıralarında bir saat kavgası için Billings Bridge’de bir yarışmaldı. Olay yerine giderken bir saldırıya uğradıklarını tespit ettiler. Memurlar, 37 tutuk bir araştırmacıdı ve onları kullandılar.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kızını yeniden evlendirdi!  Eski kayınvalide inatçı...Kızını yeniden evlendirdi! Eski kayınvalide inatçı…
Görenler gözlerine inanamadı!  Ülke bu hayvanı konuşmasıGörenler gözlerine inanamadı! Ülke bu hayvanı konuşması
Sevgilisinin tam eğlencesi!  ''Seks hayatımız harika''Sevgilisinin tam eğlencesi! ”Seks hayatımız harika”

.

Leave a Comment