Icardi’den Galatasaray için 60 milyon feda

PSG, Türkiye’ye indirmek için sadece olan 10 milyon Euro’nun 6’sını karşılayacağını bildirdi. Galatasaray’ı 4 milyon euroyu veremeyeceğini dile getirmek, lcardi’yi uğursuzlarını anlatmak…

İspanyol Mundo Deportivo, Icardi’nin Galatasaray’a geliş macerasını taşımadı. Bernard Scotti’nin Arjantin basınını kaynak gösterdiğini aktaran haberde, Icardi’nin yeniden futbol oynamak için büyük bir özveride bulunduğundan bahsedildi. “Haberin içinde şuradaki yer aldı: “Haberin içinde şuradan alınan yer: PSG’nin transfer pazarının sistemlerinden önemlilerinden. PSG Hocası Ch-Lois ristophe Gal takıma gelecek. partneri Wanda Nara ile devam etmeye çalışanlan yaşam standartlarını taşırlar.

Arjantinli gazeteci Augusto Tartufoli transfer hakkında çok ilginç bilgiler ortaya çıkan kişi. Bu görerek; Mauro 10 milyon euro kazanıyordu. Türkiye’de bu parayı ödeyemediler. Katarlılar maaşın sadece 6 milyon Euro’sunu beklediklerini söylediler. Geriye 4 milyon euro kalıyordu. Ancak Türkler ona fazladan sadece 750 bin euro yani ayda 60 bin euro verebileceklerini söylediler. Çünkü Türkiye’de yaşamak o kadar pahalı değil.

Gerçek şu ki Mauro şimdi 10 milyon euro yerine 6,75 milyon Euro kazanacak. Arjantinli çiftin yaşamak için aylık giderlerinin 400-500 bin euro olduğunu göz önünde bulundurmak gerekir. Çevresi bu para Milano’daki arife, eğitim öğretiminin eğitimlerine ve diğer harcamalara harcandığını söylüyor. Wanda Nara, İstanbul ve ülke arasında seyahat etmekten kaçınarak yaşasa da bunu yapmayı göze alamazdım.” Bu toblo Nara 3 milyon 250 bin Euro (60 milyon TL) fedakarlık sergiliyor.”

SEVİLLA’DA MARCAO TARTIŞMASI

Galatasaray’ın 12 milyon Euro’luk Seğvilla’ya sattığı Marcao, Teknik Direktör Lopegui ile Sportif Direktör Monche’yi karşı karşıya getirdi. Lopete transferlerde başarısız olduğgugui Monchi’yi suçladı. Marcao, Sevilla’da henüz maç oynamadı.

KAYNAK: AKŞAM GAZETESİ

Leave a Comment