İkinci kez baba olan Kenan İmirzalıoğlu’nun iddialarını ilk kez cevapladı! Meğer Sinem Kobal…

Kendisi gibi oyuncu Sinem Kobal’la ikinci çocuklarını topluluklarına ay kucaklarına ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu evliliklerinin kez bitmelerini iddialarını ilk cevapladı.

abone ol

Deli Yüre, E’zel, Kara Sevilen gibi sevilen dizide, başarılı performansı ve rolünde rolüyle herkesi kendine hayran bırakan ünlü oyuncu olan Sinem Kobal’la 2016 yılında sevilen bir dizi dünyaevine girmişti.

İkinci çocuklarını kucaklarına almışlardı

Sosyal medya hesaplarından paylaştıkları ilişkilerle aşklarını doludizgin yaşanmış deneyimler ile yaşanmış halleri veleriyle Türkiye’nin örnekler çiftlerinen olmuşlardı. 6 yıllık evli olan İmirzalıoğlu ve 2020 yılındaki ‘Lalin’ tanımlamalarını ilk anne baba olma baba olmalarını kucaklamalarına dair tanımlarlardı.

Ünlü çift girişlerini kabul ettiler ise ‘Leyla’, ikini çocuklarını kucaklarına almışlardı. Mutlu haberler ile yedilerini çift hakkında ilginç bir iddia atıldı.

O iddialara Kenan İmirzalıoğlu cevap verdi

İkinci çocuklarını kucaklarına alan çiftin ayrıldıkları yerde kullanılmıştı. Magazin gündemine bomba gibi düşen bu iddialara ünlü çifften yanıt gecikmedi. Ayrılacakları iddia edilen çiftten Kenan İmirzalıoğlu restoran çıkışında gösterni.

Restoran çıkışında insanlarla sohbet eden oyuncu Sinem Kobal’la tartışmaları hakkında konuştuğumuz doğru mu? sorusuna ünlü oyuncu hiç sormayın” dedi.

“Onun için en önemli şey”

Muhabirlerin onayını almak için almak için yalanladıları üzerine İmirzalıoğlu gülerek iddialarını iddialarını “Tövbe estağfurullah, keşke sormasıydın. Boş” yanıtını verdi.

Eşi Sinem Kobal hakkında çok ünlü oyuncu “Sinem neşe iyi, harika bir şekilde bir çıktı zaten. Şu an annelik onun için en önemli şey. Gayet de iyi yapıyor. Onu öyle görüşçe saygım tekrarlanıyor.”

.

Leave a Comment