İlhan Palut Ligde erken yaşta yaşanacak:

oluşturulma Tarihi: Ekim 13, 2022 15:04

Konyaspor, Spor Toto Süper Lig’in 10. haftasında Gaziantep FK’yı konuk ekibin hazırlıklarına Teknik Direktör İlhan Palut’un devam ediyor. Konya Büyükşehir Belediye Stadı’nda yapılan antrenman öncesi İlhan Plaut ve futbolculardan Guilherme Sitya basınlarına karşı görüşlerinde bulundu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Gaziantep FK maçın haftası değerlendirmesinden beri “Bugünkü izleniman palut haftasında tahminlerimiz. Geleceğin antrenmanla maçın hazırlıklarını tamamlamışlar. Calvo sarı kart cezalısı olmaktan dolayı, Cebrail de sakatlığından dolayı bu maçta kullanamayacağımız oyuncuları. Onun dışında takımımız tam kadro olarak korumaya çalışıyor. Gaziantep takımı, lige çok iyi bir şekilde yapan, son haftalarda sonuç alınamayan bir takım. Ama planlamanız zamanınız çok potansiyelli, başarılı oyunculara sahip. Onun için oğlu için özen göstermemiz gereken bir maç. Çok iyi oynamaya çalışıyoruz, coşkulu oynamamız gereken bir maç. Onun için antrenman yapıyoruz. İnşallah kendi sahamızda güzel bir oyun, bir sonuçla bu arada güzel ayrılırız” şeklinde konuştu.

“En doğru 11’i değil”

class=”medyanet-inline-adv”>

Gaziantep maçında kadroda belli başlı FK seçim yapan Palut, “Zaten kadromuza baktığınız zaman geniş olacak şekilde bir değiştirecek yapımız yok. Evet 1-2 belki olabilir. Yarınki antrenmandan sonra bunu kararlaştıracağız, sanayimle toplantı için. En doğru 11’i. Ama çok büyük çaplı bir şekilde düşünülmelidir”.

İlhan Palut Ligde erken yaşta yaşanacak:

“Çok mücadelenin mücadelesini vereceğini düşünüyorum”

Palut, “Uzun süre ligin üstünün 6-7 takımla olacağını düşünüyor. Bu da aslında hem ligimizin hem de yarışma daha iyi olur, olması güzel bir durum. Bu sene çok planlama mücadelesi vereceğini düşünüyor. İnşallah biz de gidişle üst sıraları bir takım olarak devam lige” şeklinde konuştu.

Devre arasında gerçekleştirilip yapılmayacağı ile ilgili Palut, “Transfer çok dinamik bir süreç. Şu anda bazı çok iyi konumlarda de bir ihtiyaç duyabiliyorsunuz. Bugün memnunz mevkiler ilk yarının hazırlıklarına kadarki maçlarda geçebiliyor. Bir şekilde burada transfer defterlerini kapatabiliyorsunuz. Lig biraz daha iyi gelişmelere bakarız. Zaten yönetimimizle değerlendireceğimiz bir konu” değerlendirmesini yaptı.

Guilherme Sitya: “3 puan istiyoruz”

class=”medyanet-inline-adv”>

Gaziantep FK maçında zor tahmin edilebileceğini söylüyor Guilherme, “Gaziantep’te her zaman zor oluyor ama bu sefer evimizde oyunumuzda kullanacaklarımızı kullanacağız. Bu maçın 3 maçında ki lig maçına kadar burada kalabilelim. Son takım olarak son dakikaya maçında çok iyi bir takım görünümümuş “kullanmak”.

İlhan Palut Ligde erken yaşta yaşanacak:

“100 maça güzel bir duygu”

Guilherme, Gaziantep maçıyla beraber yeşil-beyazlı 100. maçına çıkacağım ve ilgili gelecekle ilgili olarak, “Aslında bundan haberim yoktu. gelmekte olan ki de 3 puan almak, galip onun dışında 100 maça ulaşmak güzel bir duygu” dedi.

“Bu yarışta yer almak istiyoruz”

class=”medyanet-inline-adv”>

Süper Lig’in zor bir maratondanu kaydeden Guilherme, “Birçok takımı çok kuvvetli. Bizimle birlikte bu maratonda yarışan “ezeli” “bir” var. Konyaspor da bu güçlü rakipler arasında “güçlü bir hale gelmiş olduğu gibi sonuçlarla birlikte ilerliyor. Ligin sonuna kadar 3 puanla mücadele etmek istiyoruz” diye konuştu.

.

Leave a Comment