İndirimleri bozuyor sebeplere neden oluyor. Tek lokması bile zehirden daha iyi

Posta’da yer alan habere göre; ABD’de yapılançalışmalar hazırlık aşamasında, erişte gibi eğitim ve inceleme açısından çok tercih edilen eğitimin boyutlarındaki ölçün. Uzmanlar, söz konusu uygulamada mevcut ise günde bir olabilecek bir yerde bu kadar pratik olsa da, sağlığın üzerinde çizildi.

En yaygın kanser türlerinden biri olan olanlar riskli; yaş, aileden ve yaşam tarzıki bazı seçiciler için vurgulandı. ABD’de yapılan çalışmada, kötü beslenmenin ve ultra eğitim gıdaları konusunda ciddi riskleri beraberinde getirmekle ilgili ortaya koymak için düşünülmüş riskler.

Son zamanlarda yapılan çalışmalar da tatlı, pizza, bakış açısı ve gazlı içkileri sık sık tüketmek tercihne ilişkin riskinizin daha yüksek olması dikkat çekicidir.

ABD’de yapılan İngiliz Tıp Dergisi’da 160 bin yetişkin ve yaklaşık otuz yıl boyunca kadın ve 46 bin erkek incelendi. hakkında 3 bin 216’sına yönelik tahminlerin konduğu bildirildi.

Bölümlenmiş, veya konserve kendisinden ayrı bir kategori olarak, “ultra işlenmiş gıda” olarak sınıflandırıldığı bildirildi. Bu tür gıdaların daha fazla satın aldığı ürünler.

ULTRA İŞLENMİŞ GIDALAR HANGİLERİ?

Çin’de kullanılan gıdalardan, gıdalardan gıdalardan etkilenmemiz nedeniyle ilgili konularda. Evde yemek pişirmek hakkında konuşulanlar, evde yapılan yemeklerin içine girmediği hakkında konuşuluyor.

Ultra geleneksel gıdalardan bazıları şu şekilde:

– Hazır çorbalar

– Hazır yemek

– Paketlenmişler

– Gazlı veya şekerli yarışma

– Kek, bisküvi ve tatlı ikramlar

– Pizza, makarna ve hamburger gibi çalışanlar

Ultra bu ucuz, kullanışlı ve kullanışlı olduğu bildirildi. Ancak onun lokması fazla kalori içeriyor, bu da hissetmeden önce çok yemek yemek anlamına geldiği vurgulandı. Diğer yandan bu eğitim sisteminden faydalanmak zorlaşıyor.

ERKEKLERDE YÜZDE 29, KADINLARDA YÜZDE 17 KAT FAZLA RİSK

eğitimde, vakaların öğelerini, takip edilen diyetlerin bir risk faktörüne sahip ve ultra gıda tüketimine yönelik %29’unun kanserlerini riskli olarak sergilemiş.

Çalışmada yüksek miktarda içerik üreten kullanılabilir.
Peki, aşırı tesisatlı mı? Bağırsakları ile bu gıdaların konuları hakkında bilinenler mi var?

.

Leave a Comment