İngilizler Beşiktaş taraftarına kaldı! – Beşiktaş (BJK) Haberleri

Beşiktaş’ın yayınlandığı Daily Mail, Beşiktaş’ın stadyumu Vodafone Park, taraftarlar ve oyunculara değindiği haberde görüşlere yer:“ Boğaz’ın doğru ki şuş, Taksim Meydanı’na dik bir şekilde yükselen yokların gerçek amfi tiyatrosuna yerleştirildiği Beşiktaş’ın Tarihi evi Vodafone Park’ın geri dönüşü dolaşıyor. İstanbul’un Dolmabahçe Sarayı’nın ve sade bir denizin yanı başındaki garip bir şekilde uyumsuz bir çalışma etrafında. Burada 2007’de 132 desibel ölçümler, bir futbol dünya rekoru kırıldı ve mekanları kulaklar için iyi değil.

Bütün yer sallanmaya başlıyor. Bu, normal bir pazartesi gecesi saatiyle, TV’de yayınlanan ve 40 binden resmin resmindeydi. Her biri yerindete zıplıyor ve tepkiye karşı duruyor.

Nathan Redmond’un Beşiktaş’taki ilk önemli olması gereken bir şeydi. SportsMail’e verdiği demeçte, “Bu tür bir atmosferde ilk kez oynadım” dedi. “Daha önce öncelikle genç yaşda tahminca atmosferler olacak ama bu farklı bir şeydi” dedi.

“Isınmadan çıktı ve geçmiyordu. Durmadan şarkı çaldılar, top ye teşekkülteyken kulak tırmalayan bir ıslık çaldılar. Bir başladığım sağır oldum.”

Türk futbolu grup içile. Bir Beşiktaş yetkilisi, çevik kuvvet polisi güvenlik çemberinin yanından uygulama ve beton derinliklerine doğru ilerlerken, “Premier Lig’den diliyorum ama Avrupa futbolunda bu stattan daha iyi bir atmosfer yok” dedi. Kara kartallar ve gök bulutlarından oluşan duvar resimlerinin yer bir bir stat.

Yaz imza atan iki uluslararası oyuncu olan Redmond ve Dele Alli için bu, cazibenin bir parçası. Alli, geçen ay imza gününde taraftarların tarafında kaldı. “Duygu inanılmazdı. Buranın kendine özgü tutkulu olabilir. Burada başarı kazanabilirim” dedi.

Her ikisi için de bilinmeyene bir adım olsa da, İstanbul’un doğrui cezbet yolundadır. Türkiye’ye uçmadan önce David Beckham ile karşılaşmadan cesur Redmond, “Bu benim konfor alanından atmak için bir şans” dedi. Konuştuk ve kariyerinin en anma bazılarının yurt dışında güzel olduğunu söylediğini söyledi.

“Bu, bana hareket konusunda güven verdi. Bir şekilde İngiltere’de olmak kolay olurdu. Ailem yeni bir deneyim için bana destek oldu ve Dele ile olasımda Beşiktaş’ı bana gerçekten övdü. bu harika araçlar için’nin satın alınabilecekleri ve yeni bir şeyler için seyahat etmek.

Beşiktaş, 1987’den itibaren Gordon Milne’nin başında olduğu yedi yıl da dahil olmak üzere bir İngiliz varlığına sahip. Liverpool’un eski orta saha ve İngiliz uluslararası oyuncu Milne, Les Ferdinand, Ian Wilson ile Alan Walsh gibi oyuncularla kazandı ve arkaya 3 lig şampiyonluğu kazandı, 1990/91’de yenilmedi.

Yeni patron Valérien Ismaël, Avrupa’nın doğu kesiminde başka bir İngiliz yerleşim bölgesi kuruyor. Alli ve Redmond’un gidişatı, Ismaël ile Barnsley ve West Bromwich Albion’da koçluk yapan altlıların yanıglarının orta saha olan olan yerde olan Adam Murray ve diğerlerinin yanıglarının daha iyi Sunderland ve Stoke’ta olan takım koçu Dean Whitehead var.

Kadroda İngilizistler ile fitness koçları, Arthur Masua’nın başarılı olmak gibi bir adı var. Ayrıca Spurs’te Alli ile oynayan Kamerunlu kanatlı Georges-Kevin N’Koudou da var.

Kısa olarak Türkiye’nin Premier Lig takımı olarak adlandırıldılar. Redmond, geçen hafta Türkiye’nin son transferi bir tarihte bir karşılaşma ve geçişten ilk çıkışıyla keskinliği maçlarına okuyacak kadar zorlu bir oyun oynadı.

Beşiktaş’ın İstanbul Başakşehir’e yenilmesini engelleyemedi, son dakikalarda Ismaël’in kırmızı kart görmesiyle kaotik bir finale henüz ev sahibi Redmond’un adını haykırdı. Ralph Hasenhuttl’ınton’daki yüksek oktan sonra, yeniamplıdan katın çıkacak olacak Güney kesin. 28 oyuncuyla birlikte, “Sanırım biraz burada eğlenebiliriz. orijinal Dele formda birlikte birlikte biraz eğlenebiliriz” dedi.

.

Leave a Comment