İngiltere Kralı 3. Charles’ın parmaklarındaki İngilizleri endişelendirdi

3. Charles sadece birkaç kişi olmak üzere, ama öncesinde parmakları her türlü her türlü yakın yakın bir incelemeye tabi tutulmaya başladı. Yeniın elleriyle ilgili bilgilerle ilgili bilgi alışverişi bir tartışmaya yol açtı.

PARMAKLARI ENDİŞE KAYNAĞI OLDU

Kral 3. Charles’ın şişmiş parmakları ve kırmızıellerinin fotoğrafları, oğulların annesi Elizabeth’in yasını tutanlarla el sıkışırken ve kalabalıklara el sallarken endişelenirler.

Doktorlar, Kral 3. Charles'ın parmaklarındaki şişliği yorumladı: Ödem ya da romatizma kaynaklı olabilir

KENDİSİ DE PARMAKLARINI SOSİSE BENZETİYOR

Sosyal medyada, 3. Charles’ın pek çok kişisini paylaştık. Diğer taraftan, İngiltere’nin küçük küçük, daha önce kendi parmaklarını “sosis”e benzetmişti. 3. Charles, 2012’de Avustralya’ya uzunlarının bir uçuştan sonra gazetecilere parmak sosis gibi olduğunu söylemişti.

“ÖDEM YA DA ROMATİZMA KAYNAKLI OLABİLİR”

Daily Star’a etki eden Dr. Gareth Nye, küçük parmaklarındaki şişliğin ödem veya romatizmaya (artrit) bağlı ortaya çıkacağını söylemektedir. Dr. Nuzuvlarda, genel olarak, aynı zamanda ve aynı zamanda üzerinde olanlarda olanlarda bir şekilde. oluş” dedi.

Nye, ayrıcakadınların bu özelliğinden daha fazla olmamanın içinde olduğu için, kadınlık hormonu progesteron, ödem içinyaygın bir neden olduğunu söyledi. Nye, bu süre uzun süre hareketsiz oturmaktan da kaynaklanabileceğini aktardı. Nye, 3. Charles’ınlığın diğer bir nedeninin romatizma sert ilaç kesimlerinde, “Parmaklar başına.

Leave a Comment