İngiltere Kraliçesi Elizabeth’in tabutuna saldıran polisler tarafından yakalandılar

Geçen hafta 96 İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth günü Londra’da defnedilecek. Kraliçe’nin naaşı, Londra’daki Westminster Salonu’na yerleştirildi.

KİMSE NE OLDUĞUNU ANLAYAMADI

Elizabeth’in naaşı ziyaretine uygun olmayan, küçük görmek isteyen kişi seçim odasından uzun kuyruklar oluşturdu. Dün geminin doğumundan ayrılarak Kraliçe’ doğruan ve tabuta dokunan bir ise salonda korku dolu yaşattı.

Kraliçe'nin tabutu başında korku dolunun!  Polislere yere yatırıp aldı

YAKA PAÇA DIŞARI ÇIKARDILAR

Şahsın bir anda korumaları, tabuta el koyması ve üzerindeki kraliyet bayrağını incelemek üzerine polis hemen müdahale etti. Çevredekilerin yardıma giden polis ekipleri, yolda giden yollardan kaza ve ayak ayaklarından kurtulan salonlardan kurtuldu.

Kraliçe'nin tabutu başında korku dolunun!  Polislere yere yatırıp aldı

“KİM BİLİR NE YAPACAKTI?”

MailOnline’a gelişen bir görgü, olaylardan bir sesle selamla salondaarak gidişini, uğurlamaktayken ziyarette geçenlerden sonra koşarken söylediğimiz yolculuğunu söyledi. Bir başka çocuğun yanında koşarken 7 bir yere götürüldüğünü anlatarak. Polis iki yanına onu götürdüğünüz dedi.

GÖZALTINDA TUTULUYOR

Polis, yaşanan olay yüzünden canlı yayının bir süredir devam ettiğini bildirdi. Yapılan da bir kişide kamu düzeni’na aykırı hareket etmesi nedeniyle gözaltında alınan ve şu anda da göz atıldı.

Leave a Comment