İngiltere’de 7 ürünü öldürdüğüm kadınlardan evinden kan donduran notlar: Yetince iyileşirim için onları öldürdüm

Chester yeni yeni hastanesinde 5’i erkek, 2’si kız 7 öldürücü iddia edilen hemşire Lucyby’nin Manchester askeri mahkeme’nde gidişinde kendi projesinde yetiştirilmek üzere yapılan hedefle elle yapılan baskıların olmadığı açıklandı.

SUÇLAMALARI REDDETMEK İÇİN SAVUNMA GELİŞTİRMİŞ

Mahkemede, bayan Letby’nin yapışkanlı kağıtlara yazılmış notlarda “Hangi iddialar kim tarafından yapıldı?”, “Yorumlarını destekleyecek delilleri var mı?” gibi ifadelere yer verdiği kaydedildi. Savcı Nick Johnson KC, iddiaya iddiaya, değillerin dışında “masumiyet iddiası”nı dikkate almaya dikkati çekti. reddedilen bayanlar, iddialar suçsuzken tepkisiz kaldı

“ONLARI BİLEREK ÖLDÜRDÜM”

Notların nitelikleri “Yanlış bir şey yapılmamış ve ellerinde kanıt yok, neden saklanmak zorundayım?” yazılann yazdığında, bir kişide ise “Ben kötü biriyim.”, “Yeterince iyileşirim için onları izliyorum.” şeklindeki ifadelerin yer aldığı belirtildi. Savcı Johnson, konuşmasının görüşmeye görüşmeye dönerek, “(Hemşiby’nin) Bu önemli sarfetme yapmalarını, tüm kanıtları verdikten sonra yapılması gerekenleri karardır.” dedi. Hayatını bebeklerden küçüklerinin ailelerinin de savcının konuşmasını dinlemek için ona yakın ve ekranlarda olmayanları gördüler.

İDDIALAR OKUNURKEN TEPKİ GÖSTERMEDİ

Öte yandan iddialar, cinayet ve cinayete yönelik eğitimlerini reddeden Letby, herhangi bir tepki göstermedi. İngiltere’de 2015-2016 yılı 7 mağazasından ve 10 nakliyeye devam etmekle suçlanan bayan Letby’nin yargılanacağına inanılıyor.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncelle İngiltere’de 7 ürünü öldürdüğüm kadınlardan evden kan donduran notlar: Yetince iyileştiririm için onları izliyorum – Son Dakikalar

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından herhangi bir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından bütün haberler hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu iyi haberin hukuki muhatabı AA raporudur.

Leave a Comment