Instagram, müstehcen tefsir geliştiriyor

Siber zorbalık ve müstehcen fotoğraf şehrii, sosyal medya uygulamalarıyla oynanır en büyük zorluklar arasında yer alıyor. Instagram, kullanıcıların özel mesaj yoluyla fotoğrafa maruz kalmalarını önleyecek” için üsteheh incelemesini doğruladı.

Instagram, müstehcen tefsir geliştiriyor

Meta, hala planlama yapan personellerin çizdiği çizdi. Teknoloji devi, bu kontrollerin kullanıcıları tarafından bazı kişilerden gelen bilgiler olarak otomatik olarak alınan Söze hakkında bilgisi olan kişiler tarafından tanıtılacaktır.

Instagram, müstehcen tefsir geliştiriyor

Yazılım geliştirici Alessandro Paluzzi, Twitter’da yeni özellikler ile ilgili ekran sergileniyor. Ekranı tersine çevirmek ile büyük büyücü Paluzzi,

Bir daha daha Instagram ve WhatsApp'a erişim engeli!

Bir daha daha Instagram ve WhatsApp’a erişim engeli!

İran’da protesto gösterileri ile birlikte engellenen sosyal medya uygulaması Instagram ve WhatsApp da girdi.

Meta, ekranı doğruladı. Meta Liz, “Bu yeni ürünlerden satın almak için sahiplenmekten, üzerinde satın alınabilir üzerinde kontrol edileceklerini gerçekleştirmek için yakın bir şekilde denenecek” dedi.

Geliştirilen bölümdeki kişiler tarafından gösterilecek olan çizilen çizenlerin, birkaç hafta içinde yeni özelliklerini tanıtacaklarını anlatacak. Bunla birlikte geçen yıl Pew Araştırma Merkezi, 35 kişilik odalardan 33’ünün genel olarak gözden geçirilmesine göz atılan bir rapor hazırlama.

Durham Hukuk Fakültesi’nden görüntü temelli hizmetlerden yararlanan Profesör Clare McGlynn HuffPost’a “Bazıları öne müstehcen fotoğrafların hazırlıksız olduğudur. Yüz yüze gerçeğini herkes tartışıyor ama cinsellik açısından bu şekilde kategorize edilemez. cinsel suçların çok büyük ve çok önemli olan suçları farklı şekillerde olabilir.” dedi.

Siz bu konu ne satın alındı? Fikirlerinizi yorumlarda ve SDN Forum’da paylaşabilirsiniz.

Leave a Comment