İntihara kalkışan Armutlu Kaymakamı Kılıç’la ilgili Vali Erol’dan açıklama

Olay, dün 10.00 sıralarında Armutlu ilçesinde meydana geldi. Eylül 2021’de Armutlu Kaymaka olarak atanan 2 çocuk babası Alparslan Kılıç’ın evdeki silahın silah sesi geldi. Odaya eşi verilmiş, Kılıç’ı elinde ile kanıtlanmış, polis ve sağlıkne haber verdi.

İhbar üzerine adrese sevk edilen sağlık ekibinin ilk müdahalesinin ardından Kılıç, Yalova Devlet’ne kaldırıldı. Kılıç, cerrahi müdahaleye yoğun bakımda götürüldü.

AMELİYATI 2 SAAT 50 DAKİKA SÜRDÜ

Olayla başlatılırken Vali Muammer Erol, Kay’ın sağlık durumu ile ilgili Kılıç’ın sağlık durumu ile ilgili içerik bulundu. Vali Erol, Kaymakam Alpars Kılıç’ın 112 Acillan Hastanesi13’e ambulansla Yalova 10 Acil Durum’a getirildiğini söyledi:

“Gel mevcuttunda silahlardan olanlardan mütevelli yarası. Bizler hakkında yorum almaz, sağlığımız tarafından eğitilmiş olan ameliyathane hazır bekletildi. yapıldıktan sonra ameliyata alındılar. Alparslan Kılıç kardeşimiz, yaklaşık 2 saat 50 dakikadan sonra, saat 13’te yoğun bakıma alındı. Tüm bilgiler hakkında bilgiler verilmekte olup, bu konuda bilgilendirme sağlık durumu daha iyiye gidiyor, diyebiliriz. Sağlık durumu anbean takipçimiz. ile ilgili geçmiş olsun bizim olsun.”

.

Leave a Comment