iOS 16 güncellemesi yapanlara sahte AirPods uyarısı

Hafta sonu eğlenceli olacak Apple, yeni akıllı cihazlarını ve sistemlerini kullanıcı beğenisine sundular. Çakma olarak tabir alınan sahte AirPods kullananlar, iOS 16 güncellemesiyle birlikte yaşayacaklar.

Araçlar, ürettikleri sahte Apple aksesuarlarının iOS sistemi tarafından orijinal olarak algılanması mümkün olabilirdi. Bir üretilecekler, sahte AirPods’lar artık iPhone ve iPad tarafından değerlendirilebilir.

iOS 16 güncellemesi yapanlara sahte AirPods uyarısı

Yeni sürümde özelliğe sahip olmaya değer veren iOS 16 ile birlikte kilit faydalı Apple için yaptı. Tamemen kendine özgü hale getirmeyi öğretmek, kullanıcılarını beğenisini kazanmayı başardı.

iMessage’da kullanılan emoji ve gif gibi öğelerden oluşan sosyal ağlar ekleniyor. Özellikle ABD’de kullanılan iletiler için ayrıca ileti ve geri alma özellikleriyle ilgili iletiler.

iOS 16 çıktı: iPhone'ların yeni özellikleri!

iOS 16 çıktı: iPhone’ların yeni özellikleri!

iPhone ile uzun zaman geçirmek gün geçtikçe geldi. Özellikler ile heyecanlanan yeni iOS 16 yayınlandı.

Elma, orijinal olmayan kablolar için ışıklandırmayı önemsemiyor. Diğer gerçekler için de benzer bir güvenlik önlemi geliştiren şirket, “AirPods’la doğrulanamıyor” uyarıları değerlendirmeler.

Bilgilendirme bağlantısının altında Bağlanma ve Bluetooth Ayarlarında Bağlan programı yer alıyor. Karşılaştırılana sahte AirPods’tan istenecek, bu işlemi sadece Bluetooth menüsünden gerçekleştirebilecek.

Youtube videosu

SDNShiftdelete.net

Bazı sahte AirPods’ları orijinal adı altında satıldığı bilinmektedir. Bu gelişmeyle birlikte, sahte aksesuar dolandırıcılığının büyük oranda düşeceği tahmin ediliyor.

iOS 16 güncelleme alacaksı iPhone modelleri :

  • iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max
  • iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max
  • iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Maks
  • iPhone Xr, iPhone Xs, iPhone Xs Max
  • iPhone X
  • iPhone 8, iPhone 8 Artı
  • iPhone SE, iPhone SE (2022)

Siz bu konu ne satın alındı? Fikirlerinizi yorumlarınızda ve SDN Forum’da paylaşabilirsiniz.

Leave a Comment