iPhone 14 Pro’nun Özelliği Şimdiden Android’e Geldi

iPhone 14 Pro ile birlikte dünyaya girecek olan yeni ‘Dynamic Island’ adlı delikli ekranları özelliği, Xiaomi geliştiriciler tarafından kopyalandı. Ancak özel olarak Xiaomi’nin henüz resmi yayınlanmadı.

Apple, 7 Eylül günü etkinliğite yeni iPhone 14 serisi akıllı telefonlarını. Şirket, serisinde Android telefonların görünümünde benim profilimli ekran tasarımınısediğini gösterdi. Ancak Android üzerinden farklı olarak, “Bugüne kadar neden yapılmadı?” dedirten ‘Dinamik Ada’ ile karşılaştınız.

Elma, yeni iPhone serisinde delikli kameralarının bulunduğu bölümden 14 adet bir bilgi olarak kullanacaktı. Arayüz tasarımı, pek çok kişi beğenisini toplarken, Android telefonların kavuşması içinse gibi büyük bir oluştu. Şu ana kadar hiçbir Android telefonkennden bu bir açıklama gelmez, en sonunda eğitimden geçti.

iPhone 14’ün en sevilen özelliği, Android telefonlara taşınıyor:

dinamik ada

  • iPhone 14 Pro’lardaki Dinamik Ada özelliği.

Android’in aracı ve serbestliği serisi Xiaomi geliştiricileri, iPhone 14 Pro’da özel bir temayla sunulacaktır. Xiaomi MIUI kullanıcıneUI’ adlı özel bir temayla taşınmaan ‘Dinamik Ada Tarzı Bildirimleri‘ özelliği, telefonda şu şekilde:

Kaynak :
https://www.androidpolice.com/theme-brings-iphone-14-pros-dynamic-island-xiaomi-phone/

Leave a Comment