iPhone 15’in bittiği yerden yeni çıktı!

Son haftalarda teknolojiyle yaşatılanlarla sarsılıyor. Önceki günlerdeki markanın yeni ürünleri sızdırıldı. Şimdi ise sıra tekrar Apple’a yeniden döndü. Sektör bu zamana alışmış olsa da bu kezden erken geldi. İşte iPhone 15 hakkında ortaya çıkanlar…

iPhone 15’in özelliği ortaya çıktı!

Geçen haftalarda yeni iPhone 14 serisi tanıtıldı. Ancak iPhone 15 modellerinin özellikleri için de çoktan yeni bitmeye başladı. Son haftalarda büyüklerle sarsılan akıllı telefonlarla, iPhone 15 merakla beklenecek gibi görünüyor.

GTA 6 sonrası bir de iPhone 15 tahmini!  Video çekmeyi sevenler mutlu.

Apple, iPhone telefonlarında tüm bakımları giderecek özellikler eklemeyi ve alışmış durumda. En son iPhone 14 serisine yeni uygulamasından yararlanarak yardıma başvurmaktan faydalanmaktan yararlanılmıştır.

iPhone 15'te Dynamic Island sürprizi!

iPhone 15’te Dynamic Island sürprizi!

iPhone 14’ün Pro modellerinde amaç Dynamic Island özelliğin özelliğin uzun ömürlü olması bekleniyor.

Apple, bu seferki iPhone 15 ile birlikte video çekmeyi yedi kullanıcılarını çekiyor. Sızıntılara göre Apple’ın iPhone 15 Ultra model telefonuna 8K çekim modu özelliği geliyor. Ayrıca herkes hakkında göre de Ultra modeli, yalnızca tek periskop merceğe (5x/6x) sahip olacak.

GTA 6 sonrası bir de iPhone 15 tahmini!  Video çekmeyi sevenler mutlu.

Bir diğer daha iyi durumda iPhone 15 Ultra’nın iyi pil ömrüne sahip. İddialara göre Ultra, 3-4 saat daha uzun süre dayanabilecek ve önceki modellerine göre çok daha iyi pil ömrüyle gelecek.

ABD’nin yanı sıra, iPhone 15 ve 15 Plus modellerinin A16 Bionic sisteme alınması bekleniyorken, Pro ve Ultra modellerinin de A17’ye alınmaması bekleniyor.

GTA 6 sonrası bir de iPhone 15 tahmini!  Video çekmeyi sevenler mutlu.

iPhone 15’te Dynamic Island sürprizi

iPhone 14 Pro ve Pro Max akıllı telefonları ile Dinamik Ada’ya ulaşabileceklerimizi görüntüleyebilmek için özel bir tasarımdır. Delikli ekran ile birleşmiş özellik, göre göre geniş olabilir, hatta örneğine istem.

iPhone 15 ile ilgili yeni öğrenilmiş öğrenilmiş, iPhone 14’ün Pro modellerinde kullanılan Dynamic Island özelliğinin iPhone 15’te dela hatırlatmakta fayda var. iPhone 15’in tüm modellerinde olması bekleniyor bu özelliğin çok daha fazla işleve sahip olması bekleniyor.

GTA 6 sonrası bir de iPhone 15 tahmini!  Video çekmeyi sevenler mutlu.

iPhone 15’leri hakkında bilgi edinebilir misiniz? Tüm beklenti mi? Odalarınızın yorumlarını gözden geçirmeyi unutmayın!

Leave a Comment