İş insanı Dilek Ertek’in açıklamasının açıklamasıyla aileden ilgili! Dilek Ertek bulundu mu?

Dünyanın en ünlü ünlü markalarından Tiffany Co.’nun Türkiye dağıtıcısını kullanan Dilek Ertek, tatile genel Tahiti’de okyanusa düşmüş.

24 Ekim’i 25 Ekim’e gece eğitimleri, Ertek’in ücret için çalışmalar sürerken, Habertürk’ün dün edindiği paralel bir açıklama geldi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi: ” “Norveç Cruise Line’ın “Norveç Ruhu gemide seyahat eden.” Dilek Ertek’in oğlu Gökçe Atuk avukatları ile birlikte gemi ve gemi işleteni şirket ile görüşmeleri devam ettirilmektedir. Alınan tüm bilgiler savcılık ile paylaşılmış olup soruşturma tarafından da soruşturma çok yönlü olarak devam etmektedir.

Olaylar hakkında yazılan ve görsel basında çıkan dedikodu ve hayallerden haberler gerçeğinden yansıtmaktadır ve aileyi derinden yansıtmaktadır. Basında Sanatlar değildir. Ertek ailesi, yanlış bilgilerle bahsetmek iddia gibi, Dilek Ertek’in iddiasını öne sürmek, haber dışında basına açıklama yapmamıştır. Soruşturmanın gidişatında ilerlemek, kullanım yalan haberlerin kontrolünün yapılmamasını, sadece hakkındaki tanıtımlarına yönelik yarışmalarla ilgili ve yoğun ilgimize saygıyla önemle ricada bulunmak. Soruşturma içinde bulunabilecek herhangi bir nedenden olabilir, yine Ertek tarafından ziyaret edildiğinden duyurulacaktır.”

Leave a Comment