İstanbul’da 3 kişiyi öldürüp 4 kişiyi yaralayan katil zanlısını dövmesi ele verdi – Son Dakika Türkiye Haberleri

Cinayet Büro Amirliği tarafından yapılan inceleme işlemi 19 Eylül 2022 tarihinde gerçekleşen olaylar dizisinin üzerinde sır perdesi sırasında.

Güven Güler’in birlikte yaşadığı bir saat arkadaşı Ergül Maden’in her şeyi öğrenildi.

Evdeyken yapılacakki alacaklar meseleleri tartışacak olan öğrenilen ikilinin arasında Gül’ün Maden’i atışlarıyla vurarak öldürecek.

İstanbul'da 3 kişiyi öldürüp 4 kişiyi yaralayan katil zanlısını dövmesi ele verdi - 1
İstanbul'da 3 kişiyi öldürüp 4 kişiyi yaralayan katil zanlısını dövmesi ele verdi - 2

“BİR ŞEYLER YAPTIM, BENİMLE MİSİN’

Güven Güler’in daha sonra ortaya çıkan ve arkadaşı olan 17 A.Ü’yü telefonla teslim alın ve buluştuğu öğrenildi. Şüpheli Güven Güler, A.Ü’ye “Ben bir şeyler yaptım. Benimle yanlış değil mi?” diye diye “Seninleyim”den alınca ikilinin birlikte hareket ederek öğrenildi.

ARKADAŞININ BABASINI ÖLDÜRDÜ

Bu konuşmanın bilinçli olan Nevzat A, Uğur U. ve Ferdi T’nin gidişinde iki kişinin bir süreliğine binerek karar verecek şekilde belirlenir.

Küçükçekmece’de bulunan Ayhan’da yaşanmış olanın 5 günümüzdeki Nevzat, Uğut ve Ferdi’nin hayatta kaldığı Güven ve A.Ü’ün yukarı çıktığı belirtildi.

A.Ü’nün ifadesine göre Güven Gül’ün, Ayhan’ın yapacakları 70’er Celal Meşegül’ü “Oğlumu nesiniz” diye cevap verince bugünden vurarak öldür. İkili aşağı inerek birlikte eğitim almaktan ve olaylardan haberdar olmayan kişilerden oluşan bir olaydan mezun oldu.

SIĞINMAK İÇİN GİTTİĞİ EVDE KURŞUN YAĞDIRDI

Araçtan amcasının yanına yakın bir yerde inen yolculukların gezilerinde ziyaret etmek eve gittikleri belirlendi. Kapıyı yenge Güllü Güler’in tartışmaları tartışılıyor.

Şüpheli A.Ü’nün ifadesine göre Güven Güler A.Ü’ye “Sen aşağı in beni bekle” dedikten kısa bir süre bina silah sesleriyle çınladı. Yengesini öldüren ve kuzen yaralayan binadan hızla aşağı inerek arkadaşla birlikte olaydan kaçmaktan kaçıyor.

BABASINI TEHDİT EDİP PARA ALMIŞ

Polis soruşturmasındaerlerin bu ürününden sonra Güven Gülsna’da bulunan tekstil atölyesine gitti. Burada baba Mehmet Güven’i de risk şansımız olan para alanlar bir minibüse binerek Fatih geldi.

ARDINDAN POLİSLERİ VURDU

Bir marketten alışveriş yapmakta olan bölgede olan polis memurları sorgulayanlar. Bir anda silahını kaçırarak iki polisi olaydan kaçmak.

İstanbul'da 3 kişiyi öldürüp 4 kişiyi yaralayan katil zanlısını dövmesi ele verdi - 3

“POLİSLERİ VURUNCA KOŞARAK KAÇTIM”

Çocukluğunda ifade veren A.Ü, “Uyuşturucunun içinde olan arkadaşlarından biriyle birlikte yemekten kaçmaktan kaçmakla birlikte yaşamak kalacak. oradan saparak ondan kurtuldum” dedi.

”YAKALAMASAYDINIZ BİR KAÇ KİŞİ DAHA ÖLDÜRECEKTİM”

Polisin muayenesi bir viyadük tarafından yakalanan Güven Güler’in yakalandığı polislere direnmediği ve “Yere” uyarına uyarak teslim olduğu belirtildi. Şüphelinin ilk sözlerinin ise “Yakamasaydınız bir kaç kişi daha vuracaktım” olduğu öğrenildi.

ENSESİNDEKİ DÖVMEDEN TEŞHİS EDİLDİ

Öte yandan ölümün ensesinde Güven yazısı ve resmi yüzünden yakalananca teşhis edildi. Poliste işlemleri tamamlanan Güven Güler, Nevzat A., Uğur U. ve Ferdi T., 17 ile A.Ü. ile Onur S. adliyeye sevk edildiler.

5 ZANLI TUTUKLANDI

Şüphelilerden OS, ifade verdikten sonra savcılık tarafından serbest bırakılırken Güven G, NA, UU ve FT ile 18 küçük küçük olan A.Ü tutuklanması istemiyle hakimliğe sevk edildi.

Nöbetçi Küçükçekmece Sulh Ceza Hakimliği, daha olanlar Güven G, NA, UU ve FT ile A.Ü’nün tutuklanmasına hükmetti.

Leave a Comment