İstanbul’da balıkçılara ’18 cm’

İstanbul’da Çinekopun yasal limiti olan 18 Santimetre satıldığı raporların üzerinde İstanbul İl Tarım ve Orman Müdürlüğü kontrolünde balık tezgahlarını tek tek kontroldi.

Çinekopun 18 santimetrenin altında satıldığından şikayetlerin devamında denizlerde eğitimde sürdürülebilecek için İstanbul İl Tarım Müdürlüğü tarafından balık satış tezgahlara denetimler içinde.

Beşiktaş’ta pazarlarında bulunan balık tezgâhlarında fiyat ve hijyen bakımı yapıldı. Kontrol edilende, satılan yiyeceklerin fiyatlarında ve tezgâhlarda kontrol edilen kontrol ediliyor.

yandan, balıkçılar hijyen ve Öte yandan hakkında bilgilendirildi. Denetimde yarım kasalüferin 18 olması gerekirken 14-15 santimetre olduğu tespit edildi.

Satıcıya 7 bin 500 lira para cezası uygulandı. Hijyen bölümün tamamlanması için iki tezgâha 1 ay süre tanındı.

“El emeğimizin ürünlerinden bir şekilde bağışlıyoruz”

İl Tarım ve Orman Müdürü Yavuz Karaca, deniz çıkışında denetimlerin, karaya çıkışlarında denetimlerin yoğunlaştığını, karada “Balık halinde ve içinde tasarımlarında satışta olmak, onun yerde denetimlerimizi yapıyoruz. Denizde zaman yasaklarına bakıyoruz. 1380 kanunun seçmeden sonra, tekrar tekrar tekrar şekillendi. Artık ellerden yeniden tanıtılan ürünler tekrar ticari mallar. veren” dedi.

İstanbul’da balıkçılara ’18 cm’ VİDEO

“Onlara ömründe bir kere üreme hakkı vermemiz gerek”

Ahmet Yavuz Karaca, “Denetimlerimiz 7 gün 24 saatine göre devam ediyor. Vatandaşlarımıza söylüyoruz. Biz boylarını neden tercih ediyoruz? Her şeyden sayılır. Onlarla ilgili, ayarlanmış. diye konuştu.

İstanbul da balıkçılara 18 cm #1

“Cezanın tekrar yazılmasında fayda var çünkü”

Balık Veysel Çimen cezaların caydırıcı olarak ifade edilecek düzeyde, “Balıkların küçük tutulmalarına karşı. Ceza yazılmasında fayda var çünkü tekrarlanmaz. şeklinde konuştu.

DHA’nın haberine göre ceza yiyen avcı ise “Denetim baştan.Denetim son Dura esnaf değildir” dedi.

İstanbul da balıkçılara 18 cm #2

İstanbul da balıkçılara 18 cm #3

İstanbul da balıkçılara 18 cm #4

Leave a Comment