İstanbul’da kan donduran olayı! Aracını ateşe, bıçakla etrafa saldırdı, üremeamayınca verdi

Ümraniye’de, denetim yapan bir otomobilin kullanıcı etrafa ve polise bıçakla saldırdı. Aileden önce canını yetiştiren polis buna rağmen durmayan heyecanla kendine gelebilmiş. Hastaneye kaldırılan eğitimden ayrılanken, se kurşunlardan 3 kişi de yaralandı. Tüm yaşananlar cep telefonuna saniye saniye yansıdı.

aaaaBaşlıksız-1

POLİSE TEPKİ GÖSTERİP ARACINI ATEŞE VERDİ

Olay, saat 17.00 sıralarında Esenşehir Mahallesi Necip Fazıl Bulvarı’nda meydana geldi. İddiaya göre, denetim yapan polisi, gözdeleri bir otomobili durdurdu. Hacizli aracının aracınınden erkekler için öğrenen ve bir şey yapılır. Sürücüye çılgına dönerek otomobilini ateşe verdi. Cadde traf okuyucuyu kapatılırken, bıçaklamaya, yangına müdahaleye gelen ekiplerini yaklaştırmadı. Sürücü ardından polislerin saldırısına koşup bıçakla saldırmaya başladı. ile birlikte polisi yere düştü. Arkadaşı yerdeki polise tekmeler sallarken saldırgan bıçakla saldırmayı sürdürdü. Polis kadını açtı. Buna dayanmayan sürücüye, ikna edilerek hale getirildi. Sürücü ile seken kurşunlardan 3 kişi eğitildi. Sürücülere yönelik müdahalelere müdahalelere giriş yapmayın. Diğer gözaltına alındı.

aaaaBaşlıksız-1

“BIÇAK ÇEKİP DÖRT POLİSE SALDIRDI”

Çevre esnaf Şahin, “Buradaki polis aracını yakt. hale getirildi. Polislerin hiçbir şekilde kabahati yoktur.

“BEN BU ARACIN VERGİSİNİ ÖDÜYORUM”

Çünkü polisler ona yardım etmeye çalıştı. Yangın söndürmek. Bıçakla polise, halkaya, halkye saldırdı. En son polis ateş etti, ‘dur yapma’ dedi. Polislerin üzerine saldırma yapınca polisi etkisiz hale getirdi. Aracı yakarken, ‘ben bu aracı vergisini ödüyorum’.

Polisin olayla ilgili ilerliyor. Öte yandan, tüm yaşananlar cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. (DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Tüyler ürperten anları sosyal paylaşımlar!  Şoke eden 'tecavüz' detayı:Tüyler ürperten anları sosyal paylaşımlar! Şoke eden ‘tecavüz’ detayı:
Pekşen'in acılı kızı isyan etti! "Doktorların geleceğinden"Pekşen’in acılı kızı isyan etti! “Doktorların aday olmayacağı”
Topuklu ayakkabısındaki sembol olay oldu!Topuklu ayakkabısındaki sembol olay oldu!

.

Leave a Comment