İşte Başkan Erdoğan’ın çiftçisi… Duygulandıranını SABAH TV’ye anlatmıştı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde Cumhuriyet biçiminde en büyük sosyal konut projesinin tanıtım bölümünde konuştu.

2 ARTI 1 KONUTLARIN AYLIK TAKSİDİ 2 BİN 280 LİRADAN BAŞLAYACAK

Erdoğan, “Vatandaş toplam 608 bin lira fiyata sahip, 2 artı 1 konutlarımıza 2 bin 280 liradan taksitlerle, 240 ay vadeyle sahipler.” açıklamasını yaptı.

Erdoğan, “Toplam 850 bin liralık 3 artı 1 konutların ödemesi 3 bin 187 liradan taksitlerle 240 ay taksitlerle alışveriştir.” dedi.
Devlet Başkanı Erdoğan’ın, sosyal konut projesinin en iyi tanıtımını yapmakta.

Başkan Erdoğan, TOKİ konuşmasında, Manavgat’taki yangın yangınında traktörünü üretmek Mithat Akça’yı unutmadı | Video

Erdoğan çiftçi Mithat Akça’nın iddiane yer verdiği konuşmasında şu ifadeleri ifadeler:

Antalya’da Muğla’da yangınlar oldu. Bu küçük süratle inşaatları başlattığımız gibi ‘Başkanım benim traktörüm, ekmek teknem oydu benim halim ne olacak diyen çiftçi kardeşimiz ki bir hafta içinde traktörün gelecek dedim’ O çiftçimiz ve onun gibi tüm çiftçilerimize biryı bulmadan traktörlerini ulaştırdık.

Geçen yıl Ağustos ayındaki yangında ölen Manavgat’taki ormanda tarım arazisi, ev ve yandı, hayvanlar. Mahallede yaşanmış Mithat Akça yangına su tankerini bağladığı traktörüyle müdahale etti. Ancak bu evi, ahırı, mülkleri ve traktörü yanan Akça’dan büyük keyif almıştı.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan ise afetlerini ziyaretinde, Mithat Akça ile de görüş ve Akça’ya traktörlerinin yenileneceğini ve en kısa sürede gideceğini söylemiştim.

Mithat Akça, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın aşıyla yeni traktörüne kavuşmuştu. Yangında her şeyini çekicini, sadece canlarının çekiciliğini vurgulayan Mithat yenine kavuştuktan sonra “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan köyümüzü kontrole gerçekleştireceklerimizi uygulayacağız. söz verdi. Sözünü tuttu. Traktörümüze bugün. Aracımı teslim almak için uygun”nda bulunmuştu.

Duygularını Sabah TV’ye aktaran Akça, “Cumhurbaşkanımızdan Allah şifa versin. Bütün devletimizden Allah şifa versin” dedi. İşte Akça’nın Sabah TV’ye açıklaması..

Manavgat yangınının yaralarına sarıldı! Afetzedeler SABAH’a konuştu: “Devlet bizi yalnız bırakmadı” | Video

Manavgat yangınının yaralarına sarıldı! Afetzedeler SABAH’a konuştu: “Devlet bizi yalnız bırakmadı”

.

Leave a Comment