İstekler olabilir mi? 9 yıl fark ediliyor

Alzheimer & Dement: The Journal of the Alzheimer’s Association dergisinde yapılacak olan tarihte, çizilmeden dokuz yıl geçirilecek kadar demans şansını yaratabildi.

Bu çalışma, olası bir hasta için erken müdahalelerden faydalanmak için kullanılmak üzere, olası risk hastalarından taranabileceği anlamına gelir. Aynı zamanda uygun yeniler için klinik deneylere uygun hale getirilecek şekilde düşünülür.

Cambridge Üniversitesi’nde genç bir doktor ve eczane olan Nol Swaddiwudhipong, “Hastaların geçmişlerine göre, nihai tanılamalarını tamamlamaya kadar belirgin hale gelmeden birkaç yıl öncesinden gösterdikleri ortaya çıktı” dedi.

doktor sözlerine, Bu, en risk altında olanlardan (50 örnekte veya yüksekte olan yüksek basınçta olan ya da egzersiz yapmaya yönelik) tarama yapabilme risklerini onlara yardımcı olmak için daha erken bir müdahaleye ulaşmamız için bir adımdır” ifadeleriyle devam etti.

Erken işaretler

Çalışma için UK Biobank veri tabanından elde edilen verilerin analiz edildiği ve buna bağlı olarak sayıları artırılan hastaların sayısı, hastaların ilk işaretlerinden olarak seçilenler.

Yine Cambridge Üniversitesi’nden yazar Tim Rittman dedik: “İnsanlar, kullanılmış olan iyi değillerse gereksiz yere.

Demanslıların kötü puanlar

Birleşik Biobank, değerlendirmeye alınan problemlere dikkat edilir.

“öngörülen zamansal talepler olarak” daha az bir demans yakalanan kişiler için de geçerli olduğunu ortaya koydu.

Çalışmaya göre göre, Alzheimer’a yakalanan olası olabilir 12 ay içinde olasılığı.

Leave a Comment