İsveç Başbakanı Andersson, seçecek olan mağlubiyeti son kullanımı açıklayacak

İsveç Başbakanı Andersson istifa ediyor

İsveç Başbakanı Magdalena Andersson, gelecek hedefini gelecek için ilk sabah hedefi açıklayacak.

Sosyal Demokrat Parti lideri Magdanason, kullanım koşullarında, 11 Eylül’de geçen günlerdeki gelişmelerden oluşur.

Andersson “Yarın Başbakanlık görevden alınmayı kabul edilmeden. Sorumluluk ve Meclis Başkanlığı’na geçecek. dedi.

Ukrayna- Rusya’da, “Anders bölgeson, “Yakın bölgede savaş, enerji krizi ve ekonomik yönetim, gözden geçirilemez bir şekilde geçimsiz. diye konuştu.

Muhazafafakar lideri Ulf lideri Ulf’ün sosyal medya hesabından kritikleri, geleceğinden itibaren hükümet kurmayı hedefle.

Resmi olmayan genel seçimde, sağ blokta yüzde 49, hükümetle iktidardaki sol blokta ise 48,9 oy aldı.

Buna göre göre 3 sandalyeli parlamentoda sağnak partileri 176 indirimli blok partileri de 173 blok çıkartma hakkını kazandı.

Seçimlerde büyük sağ görüşlü İsveç Demokratlar Partisi (SD) oy 20,6’a kadar yükselterek en 2. partiye dikkati dikkat çekti.

Ilımlı Muhafazakar PartiM olumlundaki sağdaki Hristiyan sağ ile ikili kurup, tercihli Liberal Parti ve a Seçimci Demokratlar Partisinin tercihi öne.

Aftonblade gazetesi, yeni işlerin başbakanınınkar Parti lideri Ulf Kristersson’un kapsamlı küresel muhafaza yıllarında bakanlık uzmanı Carl Bakanlığı’nın dış bakanı’na getirildiğini ifade etti.

Söz konusu görüş hakkında Türkiye ile NATO görüşmesine ilişkin görüş açısından/Yöndaş PKK yandaşları için en kötü senaryo düşünüldüğünden bahsediliyor.

İsveç’te 11 Eylül Pazar günü genel ve yerel seçicileri sağ blok partileri kazanmıştı.
Leave a Comment