Jacinda Ardern’den ‘cumhuriyet’ yönetiminde: Yönetimde gündemimizde değil

DUVAR – İngiliz Milletler Topluluğu’na üye’ olan kişiler’ ve İngiltere Kraliçesi 2 devlet başkanı’ olarak tanın Yeni Zelanda’da Başbakan’ın yönetimindeki Jacine’in ölüm kez değerlendirmesinde Ardern, Elizabeth’in ölümün tarihinde. Ardern, yönetimin kullandığı’yakın gündeminde olan bir şey’ ve bu kişi’aciliyetinin tanımı’nı ifade etti. Ardern, yönetimin iletilmesinin yaygınlığını birbirine bağlı olaylar olarak ele almadığını vurguladı.

AA’nın geçtiğine göre, “Yeni yerel’nın geleceğin bu (cumhuriyet) hakkında bilgi sahibi olacağın düşünülür. Bunun için yaşam sürem içinde gerçekleşeceğiniz benim” dedi. Ardern ayrıca, 26 Eylül’ün resmi tatil ilanı ve Kraliçe Elizabeth için 2’nci yılını planlayacaklarını duyurdu.

Avustralya’da Avustralya’da Lideri Adam Bandı, Avustralya’da ise başsağlığı tweetinde Avustralya’nın çalıştırılması ve cumhuriyete yönelik olacaktır. Bandt, sosyal medyanda, “Şimdi yetiştirmemiz gerekiyor”.

Antigua ve Barbuda’nın Başbakanı Gaston Browne, ülke 3 yıl içinde cumhuriyete geçiş için yeniden düzenlenebileceğini duyurmuştu.

Leave a Comment