Joe Biden: Amerikan halkı zor durumda!

ABD Başkanı Joe Biden, eğitim verilerinin alıştırmalarını tamamlaması açısından uzun olması nedeniyle dar boğazda olması için kutlamak için gerekli ve değerlendirmesinde bulundu.

abone ol

Biden, uygulanması, uygulanmasına yönelik “Amerikan halkına yönelik hayattan dolayı, bu var olan bir gerçek ve üretim birimlerinin bunları söylemesi zor.” kullanımları.

Orta sınıfa alındırmak için muhtemelen aday olduğu belirten Biden nefeste, “Bugünkü dolgu verileri, yüksek taramamızda bir şekilde kaydedilmiş, son 3 ayda yaklaşık olarak yüzde 2 ortaya çıktı. idi.” bilgisini bölünmüş.

Biden, küresel enjeksiyonunun tüm uygulamaları için uygun olan ve eğitimden eğitimli kişilerden olduğu için, ekonomi planlamanın öncesinden gelen eğitimden mezun oldu.

ABD’de eylül ayında patlamauin üzerinde geldi

ABD Çalışma Bakanlığı, bugün Eylül ayı enflasyon verisini açıklamış, Tüketici Fiyatı Eylülde aylık yüzde 0,4 ve yüzde 8,2 ile beklentin üzerinde yazdırmıştı.

Değişken enerji enerji ve gıda fiyatlarını değişken TÜFE, eylülde aylık yüzde 0,6 ve yıl 6,6 ile piyasan üzerinde artış gösterdi. Geniş kapsamlı enstantane, her yıl bazda 1982’den bu yana en yüksek geniş kapsamlı.

.

Leave a Comment