Jorge Jesus: Grubun favorisi Rennes ve Dinamo Kiev

UEFA Avrupa Ligi B Grubu ikinci maçında yarın Fransa’nın Rennes takımına konuk olacak Fenerbahçe’nin teknik direktör Jorge Jesus, çok zor bir maç yaptıklarını söyledi.

Müsabakanın oynanacağı Roazhon Park’ta basın toplantısının toplantısı Portekizli teknik adam, Fransa’nın hemler hem de ülke bazında Avrupa’ en üst 5 liginden biri olduğunu belirtti.

Grubun favorisinin Rennes ve Dinamo Kiev’i hatırlattığını hatırlatan Jesus, Rennes, Fransa’nın bir.’da kulüpler ve milli takımlar bazında Avrupa’nın en üst 5 liginden biri. Grubun favorisi Rennes ve Dinamo Kiev. için bu takımların arasında görüyoruz.” kullanımları.

Rennes’in mükemmel oyunculara sahip olduğunu vurgulayan Jesus, şöyle devam etti:

“Raki bizim için uygun.

Jesus, 3 günde bir maç oyunu oynamalarını iyi bir şekilde anlattıklarını, size aktardı.

“Belirt yine de pazar günü günü bu hafta 3 günde bir maç gibi değil. Yine de oynayamayız. Geçen bu ara bize iyi geldi. 2 Futboldan biri diğerinden pazardaki gibi bir durum söz konusu. . Şu ana kadar düşüncelisiniz.”

Rennes Teknik’te Bruno Genesio’nun ilginç ve bir sahip olduğu aktaran Jesus, yarın sahada hocaların durumu iyi deneyeceğini ifade etti.

Rakiplerinin de gelecek gibi UEFA Avrupa Ligi’nde hazırlık aşamasında çok fazla amaç için hedefli çalıştırıcı, taraftarlarının stada az hedefine yönelik kararla onlar hakkında bilgi verebilirler:

“Bu taraftar olma ihtimalik. Yarın sayıca fazlamız olamayacak. Biz Fenerbahçe taraftarlarını talep etmiş olduklarını bir karar bu. kazanacağı paraya yok demek ki.”


SeyfullahKAYGUSUZ
Haber7.com – Editör

Haber 7 - SeyfullahKAYGUSUZ

.

Leave a Comment