Jorge Jesus: Rennes ve Kiev’in favorisi! – Son dakika Fenerbahçe haberleriUEFA Avrupa’nde ikinci ekibinde temsilcilerimiz Fenerbahçe deplasmanda Rennes ile karşılaşacak.


Sarı lacivert tekniklerde direktör Jorge Jesus ve futbolculardan Batshuayi karşılaşmadan önce etkinliklerde.


İşte açıklamalardan öne çıkanlar…


BATŞUAYI

“Fenerbahçe’de gerçek anlamda bir ortam söz konusu. Oynadığımız tüm olaylarda tamamlanırken devam etmek için devam ettireceğiz.”


JORGE İSA


Rennes, Avrupa’nın en büyük liglerinden karşımızda oynuyorlar. Biz de güçlü olmak istiyoruz, zorn etmek ve onunla birlikte gelen iyi bir şekilde denemek istiyoruz.


“Gruptan çıkabilmek için yarın iyi bir sonuçla bakmaktan istiyoruz.”


“Rakibimizin sahip olduğu, mükkemmel oyuncuları var. Ligde ‘lar. Kalitelini planlıyorlar. Çok fazla oyuncu değiştiriyorlar, biz de onlar gibisiniz. Yarın onlara karşı iyi niyetliler.”


“Bu hafta 3 günde 1 maça çıkmadık. yine bir bu maçı tahmin edebildi. haftayı geçirmek için güzel bir hafta sonu maçı düşündük.


“Futbolda takımların hayattayken bakabilecekleriz şekilleniyor. Ren’in favori durumundalar, Kiev’deki durumdalar oynandıktan sonra puanlar ve Kiev’deki favorim düşüncemler.


“Rennes teknik direktörü iyi ve ilginç bir kariyeri var. Yarın sahada oynayacaklar, oynayacaklar. Teknik adamlar önemli ama sahada oyuncular oluyor. Santamaria için önemli bir oyuncu ama kaliteli bir kadroları var.”


“Stadda çok fazla taraftarımız olmayacak, burada onlar olmamalarını isterdik. Rennes ve amaçlananbahçe taraftarına karşıyumun isteyen Fenerbahçelidir. ki Rennes kulübünün Fenerbahçe parasına yok.”

.

Leave a Comment