Kadir Doğulu’dan görünümünde garip tavırlar! Uraz Kaygılaroğlu kendi kendine zor tuttu

“Bir Zamanlar Çukurova”, “Muhteşem Yüzyıl Kösem” ve “üzerinde” gibi dizilerin yapımını gerçek yüzünü yapan İsmail Akyazıcı Didem Keleş ile nişanlandı. Nişan yüzüklerini son dönemdetasavvufa merak salan KAdir Doğlu taktı. Kadir Doğu’nun o anlardaki tavırları herkesi şaşkına çevirirken, oyuncu Uraz Kaygılaroğluoğlu gülmemek için oscarlık performans sergiledi. İşte Kadir Doğulu ile Uraz Kaygılaroğlu’nun gündem olan o videosu…

“Bir Zaman Çukurova”, “Muhteşem Yüzyıl Kösem” ve “üzerinde” gibi dizilerin yapım projesini yapan İsmail Akyazıcı, Didem Keleş ile aile arasında düzenleme bir gösterim ile nişanlandı. Ünlü isimlerin nişanlaroğlu ile Kadir Doğulu damga.

Yüzükleri takan Kadir Doğulu’nun garip tavırlar sergilediği, Uraz Kaygılaroğlu’nun ve damadın gülmemek için kendini zor anlara sahne oldu.

Damadı gülmemeye çalıştı

Çiçeği burnunda nişanlı çiftin yüzüklerini Kadir Doğulu taktı. O damat adayı olan İsmail Akyazıcı’nın yanında bulunan Uraz Kaygılaroğlu, gülmemesi için Akyazıcı’nın gözüne baktı. İkili o anda gülememek için girişte. Uraz Kaygılaroğlu, gülmek için iyi olarak gösterip gösterdiğini kanıtladı.

En iyi oyuncu ödüllük hareket

Kadir Doğulu’nun garip davranışları sosyal medyaya damga vurdu. Sosyal medya medyası Uraz Kaygılaroğlu’nun yaptığı bir şeyi paylaşıp, şu yorumu yaptı: “Şuradada gülmeyi en iyi şekilde eğlendirmeyi.”

.

Leave a Comment