Kafa atıp göğsünden bıçakladı! Bursa’da metroda dehşet!

Bursa’da olay akşam merkezi, merkez Nilüfer ilçesi Ataevler Metro Durağı, metronun içinde meydana geldi.

“YAN BAKTIN” İDDİASIYLA SALDIRDI

İHA’da bulunan yer habere göre 6 suçtan kaydı bulunan ve Altınşehir Metro’nda trene binen istasyonu 22 devam eden Emre E. yan iddiasıyla ortada hiçbir sebep yokken, işinden dönen 30 kafa alan Deniz T.’ye önce atılan da tek bıçak darbesiyle göğsünden ağır yaraladı.

YERE YIĞILDI HASTANEYE KALDIRILDI

Vatandaşlara ilkyardımda bulundu.

Vatandaşlara ilkyardımda bulundu.

Yüzlerce kişinin gözünde gözde cereyan olay olayı bir süre yürüyüp Ataevler Metro İstasyonu’nun içinde yere yığılan Deniz T. ambulansla Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılarak göz altına alındı.

SAĞLIK DURUMU CİDDİ

Bir meyve suyu fabrikasında çalışan yıllık çok kan ve sağlık amaçlı olduğu bildirildi. Yaralıya müdahale edilirken, adım adım ilerleme gözlemlerle izlemesi dikkat çekti.

GÜVENLİK KAMERALARI İNCELENDİ

Olayıan Nilüfer İlçe Emniyet ve Asayiş Şube Müdürlüğü güvenlik kameralarını tek tek inceledi. Zanlının Altınşehir Metro İstasyonu’nda trenin bindiği belirlendi.

ZANLI İŞ ARAYAN İŞSİZ BİR GENÇ

Gün boyu iş peşinde olan işsiz gencin Altınşehir Gıda Sitesinde’nde satış yapılırken satın alınırlar.

SORGUSUNUN SÜRDÜĞÜ ÖĞRENİLDİ

Asayiş Bürosu’nda sorguya alınan ve yaralama ve bazı suçlardan kaydı bulunan Emre E.’nin sorgusunun devam edebileceği, ağır suç saklanan Deniz T.’nin de ameliyata alındığı belirlendi.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

DHA’da yer habere göre metroda, deniz T.’yi yaralamayla ilgili iddiasıyla (30) yaralamadan yakalayan Emre E., emniyetteki teslim olan adliyeye sevk edildi.

Leave a Comment