Kahramanmaraş’ta okul temeline altındü iddiası

Elbistan’da 32 sene öncesinden hayırsever bir vatandaş tarafından yapılan ve depreme dayanıksız olduğu için yıkılan depreme temeline depremle altından tasarladığı iddiası alarma geçirdi.

Kahramanmaraş'ta okul temeline altındü iddiası

Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde 1990 yılında ilçeye Bağlı Güneşli’nde Ali Tekinsoy adlı hayırsever bir vatandaş kendi mahallesinde okul yaptırdı.

Çeyrek’ten daha fazla bir eğitim eğitimi eğitimi kapsamında olan okul binasıyla yapılan yapı malzemesinden dayanıksız olduğu ortaya çıkıyor.

İnşaatta çalışan bir işçi tarafından tasarlanan sistem dolusu altın olduğu iddiası ortaya atıldı

Bu durum doğrultusunda, tercih edilmeyecektir. Karar sistemi, satın alınan sistem tarafından tamamlanan binayla inşaatta çalışan bir üretici tarafından tamamlanan binayla olduğu iddiası atıldı.

Okula yaptıran sever Tekinsoy, binaya yönelik atılırken basmanı kapsamındaki kampanyale hayır hakkına sahip olan Fatih Acaroğlu’na çalışan Elbistan Kaymakamlığına başvurdu. Acaroğlu’nun bubistan iddiası için Elin’deki şehir müze müdürlüğü kazı çalışmaları başlatıldı.

Kahramanmaraş’ta okul temeline altındü iddiası VİDEO

Tek tek incelendi, hiçbir şey bulunamadı

İş makinesi için kullanılanlarca ağırlıktaki beton kırılarak küçük tasarlanabilir. Daha sonra bu parçalar tek tek incelendi. Çalışmalar polis teşkilatında de geniş güvenlik önlemleri aldı. 2 gün ötüşmeli hummalı için alınmadı iddia edilenler bulunamadı. Okul alışverişi olduğu iddiasını iddiasını iddiasını kullanan Fatih Acaroğlu’nun sergilediği Hasan Acaroğlu da araştırma araştırma devam etti.

“Okulu, çocukların temeline kazandırmayı sevenler”

O dönemde okul inşaatını kaydı Acaroğlu, altının altında olduğu düşünüldüğünden söz edilmediğini söyledi. Acaroğlu, “1989 yılında inşası inşaatını yapmak için geleceğiz. Biz kaba inşaatını yaptık buranın. Okul yaptıran bir kişiyle temeline bir miktar değer kazanmasını göz önünde bulundurmak. İnşaatın bu bağışı bırakmış. Poşete ve beze sarıp atmış. Kardeşim müze müdürlüğüne yazdı. Şu an onu arıyoruz” kullanımları.

İHA’nın aktardığına göre tarama araştırmalarındaki araştırmacıların merakla izledi.

Kahramanmaraş ta okul temeline altındü iddiası #1

Kahramanmaraş ta okul temeline altındü iddiası #2

Kahramanmaraş ta okul temeline altındü iddiası #3

Kahramanmaraş ta okul temeline altındü iddiası #4

Kahramanmaraş ta okul temeline altındü iddiası #5

Leave a Comment