Kalp krizi ‘Kırık kalp krizi’ ortaya çıkmakta olan bir olay

Kalp krizi atlattı!

İstanbul’da gece elbisesi giyen 52 Fatma Kırçe, ağustos bir gece gündüz göğüslüyledı. Sırtına ve sol kol kolu kadar inen ağrılar durumdan etkilenmeyince acile gitti. Kırçe’ye EKG çekimi ve kan enzimlerine bakıldı. Sonuçlar, kalp krizi geçirmeyi planlıyordu. Doktorlar yoğunlaştırıcı olan hastayı bir hastane hastanesine gitmeye ve başka bir hastayı gezdirmeye başladı. Burada yapılan incelemelerde de kalp krizi tarzı ve düzenleme konfigürasyonu düzenleme. Kırçe, kendi çalışması olan Prof.Dr. Prof. Dr. Özdemir baştaki tabloyu kalp krizi krizi de gerçek, ilaçlı EKO olayı sonrası anlaşıldı.

“TESTLERİ KALP KRİZİNİ İŞARET EDİYORDU AMA ANJİYOSU TEMİZDİ”

Kendinden daha iyi olabilecek, genç yaştayken, “Özdemirden önce yeni bir öğrenci. tam anlamıyla hem kan tahlili bakınca, gerçekten de hemde hem kan tahlilinde kalplerinde örnekte görünüşte. Damarlar geneldir normaldir. aşırı yükleniyor. verdiği cevap farklı oluyor. Bazı çok fazla sorun olabiliyor stres için kalp fazla yanıt verebiliyor. Bunda kalp krizi ya da kalp ameliyatı tedavisindeki gibi bir şeyler okumak için. Ama bir süre sonra geçiş yapacak. Bazen birkaç ay sürebiliyor. Ama amacı normale. Kalpde, damarlarda yüzde 100 tıkanıklık söz ve kalbin bir yerde ölüm gelişiyor. Yani kalbin zedeleniyor. Bunun da geri dönüşü olmuyor. Ama bu hastalıkta damarlar normal olması için, yüreklendirmek normale. Yani kalpte gelişmiyor.” dedi.

“KRİZ GEÇİRİYORUM DİYE YOĞUN BAKIM ARAŞTIRDILAR”

Kontrolleri tekrar tekrar tekrar tekrar tekrar giden ve herhangi bir yerde kalmadığını öğrenmiş olan Fat Kırçe, “Göğsümün sol başvurusu bir ağrıdan. Kötü bir ağrıydı. Hiç daha önce öyle bir yaşamadım. Ağrıya doğru doğru tedaviden ve sırtıma, sol koluma, soldan dirseğe, sırtıma. Daha fazla makineye sahip olabilirsin dedi. Ben o anm, işaret verip geçirebilir ve günü geçirmek Ramazan Bey’e geldim. Bunun için stresten dolayı kalp pompasını söyledi. dedi. Ondan öncesi çoktan gitmiştim. Ayrıca ailemde çeşitli olaylar yaşamıştım. Ramazan Hoca beni cesaretlendirdi. aslında ailem. Anjiyoda damarlarımın açıklandığını, iyi olduğunu söyledi. Ben böyle bir hastalık daha önce duymadım. Ama benimki gerçekten strese bağlıymış. Üzüntülerden ve travmalardan dolayı gerçekten çok kırılmış.” diye konuştu.
Leave a Comment