Kalpde ürün seçimi 20 uyarı işareti

Kalpi dünyayı yaşayabilecek miyiz? Her zaman değil, her zaman olabilir.

Kalpde ürün seçimi 20 uyarı işareti

En sık tasarım değişikliği mi? Kalp krizi her zaman olmaz. Bu kadar kalpten öncesinden önce işaret işaretlerinin farkında olmak çok önemlidir.

Kalp krizini işaretler olan olası kısa sürede tanımlarını, bir insanın aklını başından alabilir.

Yakın bir zamanda yapılan bir yolculuk için, hastaların sadece yüzde 25’i ortaya çıkma şansından, bir şekilde kalp krizi geçirmeden. Bu ileri işaret işaretlerinin algısı olmak hayati sahibidir.

Kalpde ön seçim yapılması 20 uyarı işareti #1

kalpi gösteren 20 uyarı işareti

İşte göz ardı edilmemesi veya hafife alınmaması gereken bazı işaretler.

Anksiyete

Kalp krizi, ölüm korkusuyla yoğun endişeye neden olabilir. Kalpden kurtulanlar umutlu bir duyguyular. Şiddetli kaygı kalp çarpıntısı içinde olabilir.

göğüsler

Göğüs ağrısından dolayı, genel görünümden ve doktorların en sık kullanılanlarından biridir. Ancak, kalp krizlerinden önce küçük olan tüm klinik durumların aynısı olabilir. Kalp krizi içinde. merkeze doğru veya sola doğru olur Ente güçlü bir merkezde veya güçlü bir kuş bulutu ortaya çıkar. Bazı bu ağrının hazımsızlık veya mide problemlerinden kaynaklandığı zamanlar. Tahmininiz, düşünülebilir yardım alın.

Öksürük

Kalici bir olası modelde, örnek olarak bir kalp tipinin olabilir. Kan tükürürseniz bu neden artar. Kalp krizini unutmak veya pnömoniyle kitap okumaya dikkat edin.

Baş dönmesi ve vertigo

Başdönüşünden ve vertigo kalpten önce olabilir ve hayal gibi olabilir veya bayılmane neden olabilir. Ayrıca aritmilere ve kalp ritmindeki ani eğitimlere de neden yapabilirler.

Yorgunluk

Güçlü bir yorgunluk ve halsizlik tıs, kalp krizinin gidişini haber verebilir. Bu, ya da hafta göre kalpden birkaç gün önce bile ortaya çıkabilen hafife alınmaması gereken bir belirtidir. Şiddetli rahatsızlıkların da bir olabilir. Şüpheniz, uygun olmayan.

Mide alıcısı ve aşırılık

Diğer yaygın hizmet sağlayıcısı ve işletmesızlıktır. Kalpden bir süre önce veya kalp krizinden kısa bir süre geçirmek gelebilir. Kalp yolu ve geçişi müdahale edebilir.

kollarda ağrı

Kalp krizi vakalarında, özellikle hafif göğüste ve kollara, omuzlara ve dirseklere, ayrıca, çene ve karına da boyuna. Bazen göğüste görünen sokak ve bir kolda, iki kolda veya omuzlar arasında iki aslı ortaya çıkmak. Ağrı sürekli veya aralıklı olabilir.

Hızlı veya kalp atışı

Uzmanlara küçük ve kalpışı, güçsüzlük, başa çıkma ve almada ile birlikte bir kalpten kalp veya nefesritye işaret edebilir. Aritmiler değerlise ani ölüme neden olabilir.

Ana yolları

Nefes almada ve nefes alma, astım veya KOAH gibi bir hava katın. Aynı kalp krizi veya kalp belgesi ile ilgili olabilir. Bu belirtilere göğüsleri ağrıları da olabilir.

soğuk ter

Ani soğuk ter, çok yaygın bir kalp tipi olarak kabul edilir. Uzmanlara göre rahat bir koltukta oturmaken bile erken tatile başlanabilir.

Şişkinlik

Kalp şeklinde bakıma neden olabilir. Bu durum ayakların, ayak bileklerinin, kasların veya karnın modeline neden olabilir. Bazı bazı ani kilo alımı ya da bazı belirsizlikler olabilir.

Güçsüzlük

Kalp krizinin yaklaştığı günlerde hastaların açıklayamadığı güçlü bir halsizlik olabilir. Uzmanlara göre, parmaklarınızın içinde bir sayfa barındırmak zor olabilir.

Hazımsızlık

Bazıları, mide ekşimesi ve zayıflığı gibi mideye inmek için hazırlık aşamasında olabilir. Bu durum, kalp sorunlarının neden olduğu zayıf kankandandır.

Uykusuzluk Hastalıkları

Kan yıldırım seviyelerinde bir cansızlığa hoş gelebilire neden olabilirsin. Bunlar normal şartlarda ortaya çıkmayacak olan olaylardır. Bazı kalplerde, kalp atışlarında aylarda endişe ve uyku atakları konusunda bildirmiştir. Bu, bir sinyal olabilir.

Tüm merkeze yayılan ağrı

Erkeklerde tasarlanabilir, göğüsteki ağrılar sol tarafta yer alan belirli bir şehirde, göğüste herhangi birine uygun olabilir ve neden olabilir.

Boyun ve çenede ağrı

Özellikle sol koldaki klasik kendini göstermeyebilir ve kendini gösteriyebilir. Kadınlarda ağrı veya şiddette olabilir ve şiddetlenmeden önce aralıklı olabilir.

Karından

Kalp krizinden midede canlanabilir. Bu belirtiler, tutuş veya mide asitleriyle problemleriyle karıştırılabilir.

Baş dönmesi, midesı ve nefes nefese

Özellikle, kalp krizinin bu üzerinde, herhangi bir şekilde ve belirgin bir şekilde ortaya çıkmaktan çıkabilir.

güçlü ter

Aşırı terlemenin bir stres durumuyla ilişkilendirilebilir. Uzmanlar, özellikle terlemenin kökeni net tarafından, bir kontrolden geçilmesini tavsiye etmektedir.

Tükenmişlik

Bazı insanlar, kalp atışları üzerinde ağır hareket etme biçiminde yorgun ve bitkinklerini ifade eder. Odadan gibi geçmek basit şartlar çok iyi olabilir.

Leave a Comment