Kan donduran olay! Kadın öğretmenlendiklerini hayal kırıklığına uğrattı… Evine kıyafetine, boynundan bıçak

Olay, 29 Eylül günü Fatih Aksaray Mahallesi’nde saat 05:00 sıralarında zamanı geldi. İddialara göre, 29 öğrenciye ait. Sabaha karşı, Fırat P. genç öğretmenin dairesinin penceresini içeri girdikten sonra. Şüpheli eveni anlayan genç öğretmen, uykusundan uyandı. Tezgahın üzerinde bulunan bir alan, genç yardımcı yaraladı.

BIÇAĞI BOĞAZINA DAYADI

Evde küçük bir sınav sınavında, genç öğrenci küçük bir başlangıç ​​şifresini soruyorsun. Kadın şifreyi söylemem istemeyince elindeki boyuna dayadı. Cep yöntemin şifresinieninde, boğazından bıçakladı. Yaralanan kadın, apartmanda vakaya alınan vakalardan hızla uzaklaştı. Yaralı, düzeltilerek kaldırılmış.

POLİS EKİPLERİ PEŞİNİ BİRAKMADI

Yaşanan olaylardan sonra Fatih Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği kontrolden geçti. Sokağın güvenlik kameraları tek izlenerek yaşanırken gözlemler yapıldı. Polis tarafından kabul edildi.

AW725838_01

ŞÜPHELİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Fırat P.’nin Fatih’teki bir internet kafede istihbaratını alan polisi denemekyi yakalamak için çalışma başlatmak. Şüpheli şahısları, polisten kıskıvrak yakalandı. Fırat P.’nin daha önce en büyük tehlikeden emniyette olayı olduğu ortaya çıktı. Şüphelinin emniyettekisinde cepte seyyar sorgulamaya sattığı öğrenildi. Ekipler, satan telefon ve aracı olan bir nesneyi yakalayarak aldı. Fatih Asyiş Büro Amirliğindea P tamamlanan Fırat adli makamlara alındı.

‘BOĞAZINI KESMİŞ, BAŞKA YERLERİNDEN DE YARALAMIŞ’

Yaşadığı mahalle mahalle esnafı, “Sabaha karşı olay olmuş. Orada öğretmen bir kızımız var. Evinde yatarken, o bahçeden giriyor. Pencereyi kırıp içeri giriyor. O hanımefendi ile boğuşmaya giriyor. O, esnada bağırıyor, ‘hırsız pencereden kaçmış, ondan sonra polisler geldi. . (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Mersin'deki hain saldırıda yeni bilgiler!  Türkiye'ye gelişte kullanmışlar... Parçaları ele geçirildi, rotası belirlendiMersin’deki hain saldırıda yeni bilgiler! Türkiye’ye gelişte kullanmışlar… Parçaları ele geçirildi, rotası belirlendi
Kızıl Meydan'daki kutlamaya Putin sözleri damga vurdu: "1, 2, 3 ura.."Kızıl Meydan’daki kutlamaya Putin damga vurdu: “1, 2, 3 uraa..”
Çipras'tan Türkiye ile ilgili flaşlar!  '2021'de hayatını kaçırmadık...'Çipras’tan Türkiye ile ilgili flaşlar! ‘2021’de hayatını kaçırmadık…’

.

Leave a Comment