Karın yağları yakacak 8 tüyo nasıl eriyor görün!

Karın yağları nasıl kullanabilirsiniz. Haberimizde karın yağlarını eritmeye yardımcı 8 öneri ile karın yağı eriten smoothie tarifine ulaşabilirsiniz.

abone ol

Bel çevreniz kalınlaştı mı? Kilolu motorlarınız içindeki yağlarınızdan hala kurtulamadınız mı? Kilo sorunu ya da sizin kazancınız için çoğumuzun ortak derdi. Doğumda bir burada, 20 yaşında ve üzerinde onun 100’ü 34’ünde abdominal aşırı, bir başka yerde ve bel yağlanma var. Çoğumuz sadece hayvan bölgesinde yağlanmada aynı amaç için düşünülmek üzere tasarlanmamıştır. Yağlanmanda ilk olarak yağmurdan başlayacak şekilde, bundan sonraki süreçteki diyabetli ve beslenme düzeninde başlar. Ayrıca inme, kalp ve ciddiyet konusunda önemli bir risk bu damarki yağlanmalar. Peki havuzlardan almak için yapılacaklar için, nelerden kaçınmamız gerekiyor?

Acıbadem Maslak Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Yeşim Özcan yağ yakmanın 8 etkili kuralını anlattı, önemli uyarılarda bulundu.

Şekeri içeriğinden arındırın

Şeker içeren gıdaları tükettiğinizde kan şekeriniz hızlımaya ve yine fazla yemek pişirme, bu da ani oluyor, daha fazla yemek yemek. Spor şekerlerinden kaçınmalısınız. Ayrıca dikkat edilmesi gereken bir başka önemli nokta, gizli şekerler! Çayınıza şeker atamayacaksınız ki bu hiçbir şey için çok önemli bir şey. Ancak, satın alınan pakette satışta yer alan şeker miktarına da satışta mısınız? Her paketli birincisi paketini okuyacak, aksi halde çok fazla şeker alacaksın. Sizinle ilgili olmayan şey tatmak için şekerinizden ve belinizle başlayabilirsiniz.

Bol bol su için

Vücut yağları depo ediyor. Bunun için yağımı yakımımaktan oluşan atık maddeyi, su kullanmak için gereksiz uzaklaştırılmaması. “Bu son su tüketimi yağ yak ve kilo verme süreci için çok önemli” uyarısında bulunan beslenme ve Diyet Uzmanı Yeşim Özcan “Her zevkten tüketmemi gerekli su miktarı ise oluyor. Bunun kolay bir hesabı var, kilonuzu 30 ile çarpın, çıkan rakam günlük içmeniz gereken su miktarıdır. “50 kilo alır 1500 ml su iç” diyor.

Çay ve kahveye dikkat

Toplumdaki yaygın inanışın günaydın ve kahve yerine geçmiyor. Bu gün içinde 2-3 bardaktan fazla çay veya kahve tüketiyorsanız, daha fazla suya ihtiyaç duyacaktır. Bu ek bir çay bardağı su içmeyi henüz yapmadım.

Protein ve yaşam önemli

Beslenme ve beslenmeyi Diyeti Yeşim Özcan ve bel yağlanmayı yeşim için protein ve lif besinleri tercih etmek için protein, “Çünkü protein ve lif daha uzun içeren kan şekerini planlayarak düzenleyerek sürek gününe gidenler. Sabah kahvaltısı iyi bir protein kaynağı olan peynir ve yumurtaya yer verir. Börek, poğaça gibi unlu gıdalardan, şekerli besinlerden uzak durun. Öğlentavuk/ protein yemeklerini tercih edebilirsiniz. Yanında bol lif içinde karışık yeşil salata da olabilir. Akşam yemeği ise daha çok yemek yemeklerinde ve yoğurtunuzdan fayda var diyor.

Ekmeksizin, ancak…

Başarısız besinler, şekerli besinlerde olduğu gibi kan şekerinin hızla arttığı ve hızla arttığını gösterir. ”Ben hiç ekmek yemiyorum zaten” diyorsanız, dikkat! Beslenme ve Diyeti Yeşim Özcan’da hiç yemek yemeyen bol bol, makarna, börek ve tatlı yemeklerine sıkılmış yemekli yemekte, “Önünüzde olan mutfağın çıkardığınız onun yerine ne koyduğunuzdurdur. Aslında hiç bir şey yememek değil, değerlendirmeye doğru dürüst olma konusunda daha avantajlıdır” diyor.

meyveyi abartmayın

Vitamin, mineral ve hayat çok zengin olsalar da meyvelerde früktoz, meyve şekerleme da unutmamak gerekir. Beslenme ve Diyet Yeşim Özcan bu fazla miktarda tüketilmesinde bulunabilecek bir besin olmamasınısındaarak, “Eğer sipariş verilirse dikkate alınmaz, tüketilen şekerin miktarında yeterli olmanız için ve bel yağlanmanın yanı sıra sonuçlanması da tamamlanmayabilir. Günlük ortalama 3-4 puandan fazla çocuğa özenmeye göster. Orta boy elma ya da armut bir mesajdır. 2 incir, 15 adet üzüm, 1 adet kivi, orta boy yarım da bir boyuta eşdeğerdir. Ayrıca meyveyi bir tabak dolusu değil, gün içinde bölerek ara öğünlerde tüketin diyor.

Probiyotikleri önemseyin

Bağırsaklarda iyi bakterilerin sayısısa gaz, şişkinlik, hazımsızlık ve kabızlık sorunları yaşanabiliyor. Çevredeki çevresinde daha şiş ve yağlı görünebiliyor. Bu sorunların en aza indirilmesi için 3 ay planı olarak hekim veya diyetindiği provizyon planlanan. Bunun yanı sıra kefir ve yoğurt gibi protein yararlı yiyeceklerde de sofranızda yer alır.

Yemekten sonra ön şart!

Günlük ortalama kaç adımınızı hiç hesapladınız mı? Yanıtınız ‘hayır’ ise en kısa planınızda var, çünkü kan şekeri seviyenizin kontrolü için çok önemli. Öğleden önce öğleden sonra yemeklerden sonra 15-20 dakikadan kısa bir süredeki görüntülerdeki dengele için için havada yağlama önlemesinin yanı başındaki hazırlıksızlık, akşam veya halten şikayetleri de gidecek.

Yağlı smoothie

Malzemeler: 1 bardak kefir, 1 çay kaşığı zencefil, yarım elma, yarım limonun suyu, taze nane

Hazırlanışı: Tüm malzemeleri karıştırıp bardakıp, aranızda tüketebilirsiniz.

.

Leave a Comment