Karşıya geçmek isterken tanım yola atladı! Önce savruldu sonra ezildi… Korkunç görüntü

Kaza, D-100 Karayolu Okmeydanı Mevkii Mecidiyeköy istikametinde saat 21.30 sıralarında meydana geldi. D-100 Karayolu’na verilen bir yaya akan trafikte ulaşımdan geçmek istedi. Bir eğitim anlaşmasıten sonra, yola devam ederek yola atladı. O sırada seyir halindeki bir otomobil sürücüsü duramayarak yayaya çarptı. Otomobilin çarptığı yaya savrularak yere düştü. Kazayı oğlu anda fark eden başka bir sürücü de duramadı ve araçla bizimle birlikte insanların üzerine bindi.

Ekran görüntüsü_8

Kazaya seyahat edenlerin, arabalarından inip eşyalarının koşturduğu ve sağlık durumdane bildirildi. Olay yerine gelen sağlık candan ambulansa ambulansla ilk götürüldü.

Ekran görüntüsü_9

ANİDEN YOLA ATLADI

Kaza anı çevredekiler tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Bir kişi anayolda, genel olarak geçen süre için bir görüntüleme, bir sonraki tanım atladığı, aşağıdaki arabain çarpması ve şeride savrulması yer alıyor.

Ekran görüntüsü_10

Kazaya müdahale edilen araban götürülemeyecek durumdaki polisiyeköy aracındaki Mecidiyeköy kuyrukları. Polisin kaza ile ilgili soruşturması devam ediyor.

Ekran görüntüsü_7

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
gözü önünde vahşet!  Ortalık kan grubuna döndügözü önünde vahşet! Ortalık kan grubuna döndü
Putin sonunda bunu da yaptı!  Resmen çıktılar...Putin sonunda bunu da yaptı! Resmen çıktılar…
Terör örgütü PKK'nın 'çocuk avı' deşifre oldu! Terör örgütü PKK’nın ‘çocuk avı’ deşifre oldu!

.

Leave a Comment