Kasaba Doktoru 16. Bölüm Tek Parça Full İzle ! TRT’nin dizisi Kasaba Doktoru’nun 16. bölüm izle ! Kasaba Doktoru izle

Kasaba Doktoru 16. Bölüm Tek Parça Full İzle !  TRT'nin dizisi Kasaba Doktoru'nun 16. bölüm izle !  Kasaba Doktoru izle

TRT1 ekranlarında’Kasaba Doktoru‘dizinin 16. bölümü 16 Eylül günü yayınlandı. Arc Filmin yeni dizisi olan Kasaba Doktoru Doktoru 1 ekranlarında görüntülerinin çıktılarından. Haberimizin devamında Kasaba Doktoru dizinin 16. bölümü izle linkini bulabilirsiniz…

Kasaba Doktoru Oyuncuları Ozan Akbaba, Hazal Subaşı ve Deniz Can Aktaş olacak. Son olarak Eşkı Dünyaya Hüküm sezondar Olmaz dizisinde 6 Ozan Baba Kasaba Doktoru dizisinde başarılı ve olası bir doktor olarak adaylar olarak.

KASABA DOKTORU 15. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hakan Erol’u ölümden kurtarırken başka bir gerçek ortaya çıkıyor. Bu sayede kendini ve ekibini kurulda aklar. Eskiden gelen bir misafir Gümüşok’a bomba gibi düştü. Erol’un kızı Neslihan yeni bir düzenin habercisidir.

Leyla’nın geçmiş ile ilgili itirafı Ömer ile aralarını ısıtır. Yalçın’ın Hakan’ı uygun ile ilgili öğrenme ve aklı karışır. Mediha ile ilgili gerçekleri Ömer’e mi? Mine Hakan’dan boşanmak için gelinecek. Bu haber sadece Hakan’da, evli yeni öğrenen Uluçınarlılar arasında bir da şok etkisinde değil.

Hakan, eline geçen Mediha ile ilgili ile ilgili Ömer’e ulaştırınca olan kar yuvarlanmaya başlayacak. Ömer bu acı gerçek ile ne yapacaktır? Bu sırada Leyla’nın verdiği haber ile herkes için yeni bir dönem.

KASABA DOKTORU 14. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Başarılı bir şekilde tüm ekip mutludur ama durum uzun sürmez. Erol bir türlü uyanmaz ve komada olduğu haberi yayılınca Yalçın krizi fırsata çevirerek Uluçı Hastanesi’ni hedef alıyor.

Tüm ekip farklı kullanım savrulurken Leyla’ya bir darbe de geçmişinden gelir: Leyla bu durumda Ömer’in geleceği ile göğüs gerebilecek mi? Mine ise Hakan’la olan tüm bağlarını koparmak için bir adım atar. Hakan, hastası Erol’a sahip olmak için Gümüşok’a gider ve Yalçın onu gider ile tehdit eder.

Hakan fedakarlıktan ortalıktan nasıl bir şey yoktur. Erol’un durumunda bir terslik olduğunuzu anlayınca o sırada Gümüşok’ta çalışan Leyla, Ömer ve Berk’in yardımları ile Gümüşok’a sızmayı başarır.

KASABA DOKTORU DİZİ KONUSU

Dizide, Kemal karakterne hayat verecek Ozan Akbaba’nın başarılı bir cerrah olacak büyük bir olayda tamamlamada, travmatik bir olaydan sonra bölümden sonra bir kasabada küçük bir genel anlatılmak üzere anlatılacak.

KASABA DOKTORU DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Ozan Akbaba (Doktor Ali)

Hazal Subaşı (Doktor Leyla)

Deniz Can Aktaş (Doktor Ömer)

Vildan Atasever (Maden)

Sinan Albayrak (Yalçın)

Özgün Karaman (Bora)

Barış Yıldız (Turgut)

Sinan Demirer (İhsan)

Kasaba Doktoru 16. Bölüm izle

Kasaba Doktoru dizisinin TRT ekran 16 Eylül tarihli 16. bölümünde tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

.

Leave a Comment