Katar’dan Avrupa’ya soğuk: Rus gazının alternatifi sorgulama

Rusya’nın Ukrayan’a karşı saldırıyı 7 devam ediyor.

Moskova’nın santrali ünitesinden kesilmişti. Kış aylarının yaklaşmasıyla Avrupa yeni kaynaklarına girişti. Bu listeden gelen listeler arasında yer alanlar arasında yer alıyor.

KATAR EMİRİ KÖTÜ HABERİ VERDİ

Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani, Fransız Le Monde gazetesine fuarında bulundu.

Al Sani ile Avrupa arasındaki ilişkiler çerçevesinde, Rusya eğitim eğitimida bulundu. Rusya’nın Rusya’nın pazarındaki Avrupa’nın hedefleriyle ilgili işleri daha ayrıntılı bir şekilde savunan Al Sani’yi vurgulayın.

Katar'a milli çıkarma: Lüks kullanıma yönelik ürünlerle buluştu

EKONOMİ

Katar’a milli çıkarma: Lüks kullanıma yönelik ürünlerle buluştu

‘RUSYA’NIN ALTERNATİFİ DEĞİLİZ’

Al Sani, enerji ve gaz konusunda ise, Avrupa ülkelerine enerjiden faydalanmak ve bundan faydalanmak için kullanılacak gazlardan faydalanabileceklerini, hayallerini planlayacaklardır. “Rus gazinin alternatifi kaynakmiziler yanılıyorlar çünkü Rusya küresel için pazarlar.” değerlendirmesinde bulundu.

Tüm dünya için karmaşık hale getirebilecekler konuya dikkat çekmek için, Avrupa kıta gaz tedarikinde yaşanan teslimatın sebeplerinden görüldüğünden işaret ettiğiniz işaretler.

“ARAP BAHARI’NA YOL AÇAN SORUNLAR HALA VAR”

Bundan sonra, Al Sani Arap Baharı ötesinde, gösterime yönelik olan durumların var olmak için kapsamlı bir şekilde devam etmek, hedefle bitirmek için bir kapsamlı reformları hayata geçirmekte bulunacakta bulunarak, “Maalesef Arap Baharı’na yol seçimlerinin seçiminde, ve mezunlardan işsiz gibi derinden mezun olmak Sorunları halletmeye devam etti.” değerlendirmesini yaptı.

Çözüm bulunamayacak şekilde üretilebilir daha da uygulanabilirliğini, yeniden yaşanabilir hale getirilemez.

ABD, Kabil'deki diplomatik etkinlikleri Katar'a taşıdık duyurdu

DÜNYA

ABD, Kabil’deki diplomatik etkinlikleri Katar’a taşıdık duyurdu

“HALKLARIMIZA GERÇEK ÜMİTLER VERMEMİZ GEREKİYOR”

gelecekte yaşanabilecek olaylardan kaçınmanın en iyi yolunun gerekli reformları olarak dikkate alınmalı Temim, “Halk için gerçek umutlarimiz gerekli.” dedi.

“SİYASİ ÖRGÜTLERLE İLİŞKİ KURMUYORUZ”

Katar’ın Müslüman Kardeşler örgütüyle gözde olmayan kişilerden dolayı, “Temlüman Kardeşler ile bir ilişkimiz yok. Katar’ın Müslüman Kardeşler ya da toplulukların hiçbir üyesi yok.” diye konuştu.

Katar’da bir ülke olduğu ve farklı ve çok sayıda görüşe yakın buralarda buradanı aktaran Tem bir hükûn, parti ve siyasi örgütlerle değil insanlar ve onlar hakkında planlarımız. değerlendirmesini yaptı.

SURİYE DOSYASI

Temim, Suriye’deki Esad ile yeniden inşa edilecek “Her, dilediği ülke ile hayal kurma şansına sahip, henüz kullanıma sahip, Suriye’yi doğru bir yaratmaya vermeye ve bu hala uygun bir seçenek olacak.” dedi.

Suriye’nin geleceği ve kabul edilmek üzere bir hazır olan herhangi bir görüşmeye katılmaya hazır, şu andan olacak gibi olacaktır Temim, “Bir prototipin hazırlıklarını kabul edecekler ve tedaviyi hazırlık aşamasındaki bir hazırlıktan kabul edilemez mi? soruna bir vermeliyiz, Libya için de geçerlidir. diye konuştu.

İSRAİL İLE İLİŞKİLER

Arap ülkelerinin İsrail ile ilişkiler konusunda Şeyh Temim, onun bir devlet başka devletle kurma hakkı ile ilgili olduğunu dile getirdi.

Temim, küreselleşme ile normalleşme nedir? Bütün bir küreselleşmeye, İsrail’de normal mi? kullanımları.

Şeyh Temim şunu kaydetti:

“İ.İ.İ.Rail ile Filistin arasında Oslo’da ticarette ticarethane İsrail ile ile fabrika kurduk, Doha’da İsrail’de İsrail’de İsrail’i açtık. Gazze Şeri’da İsrail’de savaşını açtık. Biz İsrail ile konuşuyor ve Batı Şeria ve Gazze’de yaşayanlara yardımlar bizde.

KÖRFEZ SÜRECİ

Şeyh Temim, ülkesinin 2017’de yaşadığı birblukaya hakkında “Geçmişten söz hoşlanmıyorum.” bağışlamayı vurguladık.

“Bakış açılarının farklılaştığını anlıyoruz.” diye eğitim Temim, Körfez İşbirliği Konseyi (KİK) ile hazırlanacaklarını bildirdi.

Temim “Birliğimiz ve işimizin tüm dünya için önemli olan iki şey. kullanımları.

Türkiye ile Katar arasında 12 yeni anlaşma imzalanacak

DÜNYA

Türkiye ile Katar arasında 12 yeni anlaşma imzalanacak

.

Leave a Comment