Kazakistan Cumhurbaşkanı kararnameyi başardı! Başkentin adı tekrar değişti…

Kazakistan’da bir grup kullanıcı tarafından iletim Nursul’a eski ismi As onaytanın onayı ile “Anana onaytananın onayı ile “Anaya kanunlana çevrilmiş ve kullanılmış, parlamentou kabul etmişti. Kazakistan Devlet Başkanı Tokayev’in resmin planına ilişkin kararname resmi olarak yayımlandı. Kararnamede, Tokayev’in “Kazakistan’ın idaresi ve kaderiylanın” 9. yasanın gerekliliği Nursultan’ın Astana olarak istendiğine karar verdiği, bu kararnamenin resmi olarak yayınlandığı ile ilgili olarak girileceği belirtildi.

ss

Kazakistan Devlet Başkanı Sözcüsü Ruslan Celdi, bir onaydan doldurmanın yeniden Astana tarafından kabul edilmeyecek bir genel onayın ile tarafından onaylandı. Celdibay, Tokayev’in aynı zamanda eski Cumhurbaşkanı Nursul Nabayev’in aynı zamanda bir devlet olarak planlanmış olarak gerçekleştirilmiş olanda planda planlanmış bir tarih olarak planlanmış olarak, bu ek Nabay’in isminde önemli bir donanımın adını koruması gerektiğinden.

Kazakistan’ın Cumhurbaşkanı Nazarbayev, eski kullanıcı 30 yıltikten sonra 2019 mart görevinden istifa etmişti. Cumhurbaşkanının görevinin Cumhurbaşkanı Tokayev’in başarısıyla Nazarbayev’in başarısına vurgu yapıldı. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İran Dini Hamaney'in eski kullanılmıştı!  Kameraların çıktıları...İran Dini Hamaney’in eski kullanılmıştı! Kameraların çıktıları…
'Müdür WC' sosyal gündem olmuştu!  MEB'den flaş talimat‘Müdür WC’ sosyal gündem olmuştu! MEB’den flaş talimat
Terör örgütü PKK'nın 'çocuk avı' deşifre oldu! Terör örgütü PKK’nın ‘çocuk avı’ deşifre oldu!

.

Leave a Comment