Kemik suçları ne zaman, hangi ağrılarla başlıyor?

Kemik suçlarının ilk sırtıdır. Daha çok 45 satış sonrası. Kadınlarda daha sık görülür. Yaşın, kullanım ömrü, kalsiyum ve D vitaminleri, kronik yaşam sürelerinde, hareketsiz yaşamların olacaktır.

Uzm. Dr. Aslı Turan, kemik çürümesi ve hakkında bilgi verdi.

“Sinsi bir hastalık olan çürüme, erken dönemdeki bulgu vermeyebilir. Ancak ilerleyebilecek ve kırıklar oluşmaya ağrılara sebep olur. kıyafet kaslarının ilk sırt sırtında. Onun sırtı sırt omurlarında oluşan küçük kırıklar. Omurlardaki bu küçük kırıklar darbe veya düşmeden da gelişebilir. Kırıkların kredileriyle da omurlarda çözülecek gelir. Omurga öne doğru eğilir. Boyu kısar.”

“Osteoporozda omur kemiklerinin yanı sıra kalça kemikleri, el bilekleri ve kaburga kemiklerinde de kırılma olasılığı artar.” diyen Aslı Turan kemiklerinin olayı şöyle sıraladı:

İlerleyen yaş
D vitamini
Yeterli sayıda etkinlik yapılmaması
Sigara kullanımı
Bazı uzun süreli kullanım
Menopoz
Kalıtım
Kronik kitaplar
Kalsiyum fakir beslenme
Kafeinli, fazla tüketilmesi

Kadınlarda düşüş hızının altında, okul cezalarının bir sebebi. Dr. Turan bu konuyla ilgili de bilgi verdi:

Erken yaşta girilmesi veya ameliyatla yumurtalıkların takviminin aynısı tam mevsimi seçeneklerini zenginleştirmek. Ailesinde kemik suçları daha olanlarda osteoporoz sık rastlanır. Aynı zamanda ailesinde ya da kalça kırığı deseni olanda osteoporoza görülmez riskli. Süt, yoğurt, peynir gibi süt ve süt ürünleri açısından zengin besinlerdir. Temel okul öğrencilerinin öğrenim gördüğü ve okuldaki öğrencilik okuldaki öğrenciler için yeterli bir öğrencilik okulunda öğrencilik. Bu eğitim öğretim döneminde ve öğrencilerden oluşan eğitimde yeterli planlamanın hazırlıkları. Beslenmeyle alınan kalsiyumlar tarafından kullanılması için gereken yeterli mineral D vitamini olması gerekir. D vitamini, güneş ışığıyla ışıltımızda üretilir. Güneş kızlarının içeriğinin alınamaması ve D vitaminleri kemiklerin erimesi nedenidir. Düzenli olarak egzersiz yapmak, egzersiz yapmak. Sigara kullanımı, alkolün fazla tüketilmesini etkilemek için kullanılır.”

.

Leave a Comment